02 205 703 40
sk
Menu

Rady, tipy, inšpirácie No.9


Dátum:5.1.2018

Iva Kubelková: rady, tipy, inspirace

Aké typy plaviek uvidíte tento rok pri vode?


Vaša ambasádorka Iva Kubelková pre Vás vyskúšala plavky z kolekcie 2017!

Z tohtoročnej kolekcie plaviek si u nás Iva vybrala modely pre seba aj svoje dcéry. Každý z nich má iný dizajn a je vhodný na inú príležitosť. Zvolila si nielen jednodielne, ale aj dvojdielne plavky. A mala už aj príležitosť ich vyskúšať... Vďaka tomu sú tu pre Vás jej dojmy a recenzie vybraných plaviek.

Dvojdielne plavky Pastel Stripes

Dvojdielne plavky Pastel Stripes ma očarili hneď na prvý pohľad. Ich pastelové prúžky okamžite navodzujú myšlienku tepla a leta. Podprsenku s trojuholníkovými košíčkami navyše zdobí malý prívesok s palmou uprostred. Nohavičky sa dajú na bokoch guľatou šnúrkou stiahnuť a regulovať ich výšku. A to mi vyhovuje. Zozadu navyše vyzerajú naozaj úžasne vďaka brazílskemu strihu.

Iva Kubelková: rady, tipy, inspirace Prezrieť

Elegantné jednodielne plavky Alethea z kolekcie Vacanze

Keď mám chuť vyzerať na pláži vyložene elegantne, volím plavky z kolekcie Vacanze. Mám rada taliansku módu. Pri plavkách Alethea okrem strihu oceňujem zladenie úplne odlišných motívov. Túto kombináciu zvieracích a geometrických vzorov má totiž tohtoročné leto rado! Veľmi sa mi páči, že sa k plavkám Vacanze šijú aj plážové doplnky v rovnakom dizajne.

Iva Kubelková: rady, tipy, inspirace Prezrieť

Rozžiarené plavky Flowers Blue

Pri plavkách Flowers Blue som najskôr váhala, či sú pre moju veľkosť pŕs vhodné, obsahujú totiž gélové vypchávky. Ale prsia v nich vyzerajú naozaj skvele. Podprsenka ich ľahko nadvihne a stlačí k sebe. Páči sa mi tiež kontrast jasnej svetlomodrej farby a opálenej pokožky. Nohavičky sú vysoké, presne tak akurát. Dizajn plaviek pôsobí veselo a hodí sa k letu a slniečku.

Iva Kubelková: rady, tipy, inspirace Prezrieť

Jednoduché a efektné plavky Anika

Svojou jednoduchosťou a eleganciou si ma rýchlo získali aj plavky Anika. Majú skvelý strih, naozaj jednoduchý a pritom efektný. Nadčasovú čiernu ozvláštňujú zlaté lemy. Pôsobí to skutočne luxusne. Na dovolenku si so sebou beriem vždy aspoň jedny jednofarebné plavky. Sú univerzálne a dajú sa dobre kombinovať s doplnkami.

Iva Kubelková: rady, tipy, inspirace Prezrieť

Plavky pre slečny

Dievčatá si zvolili plavky podľa svojho vkusu. Vybrali si plavky Atria a Nikki. Dvojdielne plavky Atria pre malé slečny sú žiarivé a majú vzadu naozajstné „dámske“ podprsenkové zapínanie. Jednodielne prúžkované plavky Nikki na prvý pohľad pútajú krásnym našitým srdcom. Vzadu ich zdobia prekrížené regulovateľné ramienka. V zálohe máme ešte modely Meres a Mirtillo. Vždy je totiž dobré mať pre deti ešte jedny suché plavky na prezlečenie.

Iva Kubelková: rady, tipy, inspirace Prezrieť Podpis