Potrebujete poradiť? Volajte na 0850 232 850 (8.00 - 18.00) TEL: 0850 232 850 (8.00 - 18.00)

Poradňa
Do dopravy zadarmo ostáva 9999,- EUR
Menu

Filtrácia

 

Atypické oblečenie vyžaduje atypickú spodnú bielizeň ... alebo šikovné doplnky, ktoré si poradia s hlbokými výstrihmi, holým chrbtom a tričkami bez rukávov či tielkami na špagetových ramienkach. Prezrite si našu ponuku chytrých doplnkov k spodnej bielizni a oblečte si bez obáv tie najodvážnejšie kúsky zo svojho šatníka. Okrem ramienok a vypchávok si na Astratex.sk zaobstaráte napríklad predĺžené zapínanie a pásky pre zmenu tvaru zapínania - pre šaty s holým chrbtom alebo vykrojenými rukávmi. A nezabúdame samozrejme ani na nesmrteľné podväzky. Stačí si len vybrať!

Bubblebra
biela

Bubblebra

5,49

p>  

Doplnky praktické aj krásne

Náhradné ramienka do podprsenky nemusia slúžiť vždy len ako praktické doplnky, ktoré si poradia s hlbokými výstrihmi či korzetovými strihmi. Naopak nimi môžete upútať pozornosť a použiť ich ako dekoráciu. Ozdobné ramienka totiž nie sú nič výnimočné a na Astratex.sk si vyberiete rovno z niekoľkých rôznych motívov.

Ešte krajšie potom budete vyzerať s tradičnými podväzkami - a to nielen v svadobný deň. A pokiaľ sa náhodou trápite pre malé prsia, vypchávky do podprsenky vyriešia všetky Vaše problémy. Už žiadne komplexy – buďte aj vďaka Astratex.sk jednoducho krásna.

Newsletter

Chcete sa dozvedieť o novinkách?Prihláste sa do newsletterua získajte 8 EUR

Editácia, odhlásenie