02 205 703 40
Menu

Doplnky k spodnej bielizni

Občas sa stane, že vám podprsenka nesadne podľa predstáv. A alebo si váš obľúbený model nerozumie s konkrétnym kúskom oblečenia. Obe situácie našťastie majú riešenie. Existuje totiž rad šikovných pomocníkov, ktorí vám podprsenku pomôžu upraviť. Dobrú službu odvedie sťahovač ramienok, predĺžené zapínanie alebo silikónové podložky pod ramienka. Ale nájdete u nás aj silikónové ramienka, diskrétne nálepky alebo nalepovacie podprsenky pod vykrojené šaty a topy.

 

Doplnky praktické aj krásne

Náhradné ramienka do podprsenky nemusia slúžiť vždy len ako praktické doplnky, ktoré si poradia s hlbokými výstrihmi či korzetovými strihmi. Naopak nimi môžete upútať pozornosť a použiť ich ako dekoráciu. Ozdobné ramienka totiž nie sú nič výnimočné a na Astratex.sk si vyberiete rovno z niekoľkých rôznych motívov.

Ešte krajšie potom budete vyzerať s tradičnými podväzkami - a to nielen v svadobný deň. A pokiaľ sa náhodou trápite pre malé prsia, vypchávky do podprsenky vyriešia všetky Vaše problémy. Už žiadne komplexy – buďte aj vďaka Astratex.sk jednoducho krásna.