JavaScript nie je pravdepodobne povolený.
Pre bezproblémový chod stránok je vyžadovaný. Pre viac informácií kliknite tu.

Jednodielne plavky

Jednodielne plavky
Dámske jednodielne plavky 2017 sú pohodlné a veľmi sexy aj s plnoštíhlou postavou! Už dávno neplatí, že sa dámske jednodielne plavky hodia iba do bazénu na športové plávanie. Jasným príkladom toho, ako sexy môžete v plavkách byť, je kolekcia plaviek z kolekcií David-Vacanze. Tieto dámske sťahovacie plavky bezchybne padnú každej postave a neuveriteľne pristanú. Vhodné sú pre štíhle aj silnejšie postavy. Od veľkosti S - 5XL! Tak neváhajte a vyberte si krásne a praktické jednodielne plavky!

Jednodielne plavky

Dámske jednodielne plavky 2017 pohodlné a veľmi sexy aj s plnoštíhlou postavou! Už dávno neplatí, že sa dámske jednodielne plavky hodia iba do bazénu na športové plávanie. Jasným príkladom toho, ako sexy môžete v plavkách byť, je kolekcia plaviek z kolekcií David-Vacanze. Tieto dámske sťahovacie plavky bezchybne padnú každej postave a neuveriteľne pristanú. Vhodné sú pre štíhle aj silnejšie postavy. Od veľkosti S - 5XL!

Tak neváhajte a vyberte si krásne a praktické jednodielne plavky!

Potrebujete poradiť? Volajte na 0850 232 850

HOTLINE: 0850 232 850

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane on-line; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.
Copyright 2005-2018 © ASTRATEX s.r.o.

Všetky podprsenky. Výpredaj až -65 %