02 205 703 40 (8.00 - 18.00) 02 205 703 40 (8.00 - 18.00)

02 205 703 40 (8.00 - 18.00) Potrebujete poradiť?02 205 703 40 (8.00 - 18.00) 8.00 - 18.00

Poradňa
0
Do dopravy zadarmo ostáva 9999,- EUR
Menu

Filtrácia

 
Funkčná bielizeň si vďaka svojim praktickým výhodám rýchlo získala obľubu. Pomôže vám zostať v suchu a teple aj pri extrémnej fyzickej záťaži. Jej úlohou je odvádzať pot od tela a udržať príjemnú pocitovú teplotu. Patrí už neodmysliteľne ku komfortu pri voľnočasových aktivitách. 
 
Prvá vrstva je braná ako základná a stane sa v podstate Vašou druhou kožou. Má sacie vlastnosti, ktoré odvádzajú pot od tela a zároveň udržuje konštantnú telesnú teplotu.Viac tu>
Druhá vrstva je tepelne izolačná a oblieka sa na prvú vrstvu. Zamedzuje strate telesného tepla a je určená do chladného počasia. Viac tu>.

Funkčná bielizeň pre exkluzívny pocit sucha

Pýtate sa, v čom je toľko ospevovaná funkčná bielizeň vlastne tak výnimočná? Je vyrobená zo špeciálnych syntetických vlákien, ktoré enormne nasiaknu vlhkosť a odvedú ju preč od tela. Vďaka tomu budete v suchu - už žiadny lepivý pocit na spotenom chrbte. Funkčná bielizeň zostáva suchá, pretože odovzdáva vlhkosť do vzduchu alebo ďalších vrstiev oblečenia. A keď podáte extrémny výkon a funkčná bielizeň predsa len trochu navlhne, môžete si byť istí, že do druhého dňa ju budete mať opäť suchú a môžete ju použiť.

Funkčná bielizeň nechladí

Máte spotený chrbát a pri zafúkaní vetra sa Vám navlhnuté tričko prilepí na kožu a nepríjemne zachladí? S funkčnou bielizňou sa Vám to nestane. Termo bielizeň totiž nechladí. Nasiaknutú vlhkosť totiž odvádza ďalej – do vzduchu alebo do ďalších vrstiev oblečenia a samotná zostane suchá a teda nechladí. Vyskúšajte komfort pri športe aj Vy a objednajte si termo bielizeň pre všetky svoje zimné pohybové aktivity./div>
 

Funkčná bielizeň je pre všetky príležitosti

Zaistiť si dokonalé pohodlie znamená obliecť sa do termo bielizne od hlavy až ku päte. Našťastie s Astratexom to je hračka. V našej ponuke totiž nájdete dámske termo tričká, trenky aj spodky. A to aj s  dlhými či krátkymi rukávmi či nohavicami. A nezabúdame ani na praktické termo ponožky, ktoré Vám zaistia nohy v teple. A to je pre horské túry aj poriadnu lyžovačku základ. Naviac si môžete vybrať z viacerých farieb a vystúpiť tak z nudného šedo čierneho oblečenia - v ponuke aj modré či červené kúsky! 

 

Newsletter

Chcete sa dozvedieť o novinkách?Prihláste sa do newsletteru a získajte najhorúcejšie novinky

Editácia, odhlásenie