02 205 703 40
sk
Menu

Ako vybrať partnerke spodnú bielizeň?


Dátum:5.1.2018

Rozhodli ste sa darovať svojej partnerke spodnú bielizeň, ale neviete si rady s jeho výberom? Nie je to tak zložité, ako sa na prvý pohľad môže zdať! Pripravili sme pre vás pár jednoduchých rád, s ktorými bude výber správnej bielizne hračka.

Podprsenka a nohavičky

  • Ak ste sa rozhodli zaobstarať partnerke podprsenku a nohavičky, bude najprv potrebné poznať ich veľkosť. Najjednoduchšia cesta, ako túto informáciu zistiť, je pozrieť sa partnerke do skrine na bielizeň, ktorú nosí - u podprsenky býva štítok s veľkosťou na vnútornej strane obvodu bielizne. Veľkosť sa udáva vo forme čísla a písmena (napr. 70C).
  • Potom už len stačí zadať danú veľkosť podprsenky do filtra na našich stránkach tu.
  • U nohavičiek nájdete veľkosť klasicky na štítku na ich vnútornej strane. Veľkosť potom zadajte tu.
  • Aj u nohavičiek vyberajte strih, ktorý Vaša partnerka nosí najčastejšie - môže nosiť tangá, klasické nohavičky, boxerky alebo brazilky. Ich rozdelenie a vysvetlenie potom nájdete tu.

Nočná košieľka, pyžamo, župan

Ak máte aj napriek uvedenému tipy z nákupu podprsenky či nohavičiek obavy, nehádžte flintu do žita a kúpte luxusnú nočnú košieľku, pyžamo alebo župan. U tých je výber veľkosti oveľa jednoduchší, pretože sa väčšinou delia len na klasické S, M, L, XL. Opäť stačí nahliadnuť na partnerkine oblečenie a zistiť zo štítku veľkosť.

Erotická bielizeň - potešenie pre oboch

Ďalšou možnosťou, ako potešiť partnerku (a zároveň aj seba), je darovať erotickú spodnú bielizeň. Ani u neho nemusíte riešiť veľkosti - opäť sa delí len na S, M, L, XL, popr. ešte jednoduchšie na S/M a L/XL. Vyberať môžete podľa svojho a partnerkinho vkusu napr. z erotických kompletov, erotických košieľok, sexi kostýmov a pod. Ponuka je široká, tak popustite uzdu svojej fantázii...

Darčekový šek - vždy sa trafíte do partnerkinho vkusu

Najjednoduchším riešením, ako urobiť partnerke radosť, bez toho aby ste sa museli obávať, že bielizeň nepadne alebo sa nebude páčiť, je kúpiť darčekový šek. Partnerka si tak bude môcť sama vybrať bielizeň, ktorá sa jej bude páčiť a vyhovovať.