JavaScript nie je pravdepodobne povolený.
Pre bezproblémový chod stránok je vyžadovaný. Pre viac informácií kliknite tu.

Župany

Župany
Tiež ste prepadla kúzlu županov? Hebučkému materiálu, do ktorého sa môžete večer po kúpeli zababušiť a užiť si príjemný pocit hebkosti ...? Zdieľame Vaše nadšenie! Preto sme pre Vás pripravili špeciálnu ponuku teplučkých županov v úžasných dizajnoch - prúžky, bodky a ďalšie vzory a množstvo farbičiek. A milovníčkam luxusu ponúkame aj krásne saténové župany - pre pekné chvíľky v dvoch i na domáce nosenie. Buďte krásna a v teple - v perfektných županoch z Astratexu.

Župany

Tiež ste prepadla kúzlu županov? Hebučkému materiálu, do ktorého sa môžete večer po kúpeli zababušiť a užiť si príjemný pocit hebkosti ...? Zdieľame Vaše nadšenie! Preto sme pre Vás pripravili špeciálnu ponuku teplučkých županov v úžasných dizajnoch - prúžky, bodky a ďalšie vzory a množstvo farbičiek. A milovníčkam luxusu ponúkame aj krásne saténové župany - pre pekné chvíľky v dvoch i na domáce nosenie.

Buďte krásna a v teple - v perfektných županoch z Astratexu.

Potrebujete poradiť? Volajte na 0850 232 850

HOTLINE: 0850 232 850

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane on-line; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.
Copyright 2005-2018 © ASTRATEX s.r.o.

Všetky podprsenky. Výpredaj až -65 %