02 205 703 40
sk
Menu

Utierky

Utierky už dávno nie sú len praktickými pomocníkmi pri varení. Aj ich si totiž konečne všimli dizajnéri a urobili z nich plnohodnotné doplnky kuchyne. Svieža kombinácia farieb, zaujímavé a štýlové vzory a predovšetkým kvalitné prevedenie – presne také utierky nájdete v našej ponuke. Vyberať si môžete medzi utierkami z extra nasiakavej egyptskej bavlny, utierkami s reliéfnym vaflovým vzorom alebo žakárových utierok. Balenie utierok po viacerých kusoch môže tiež poslúžiť ako praktický darček.

Utierky ako darček

Venovať niekomu utierku? Hovoríte si, že to je hlúpy nápad? Že taký darček nikto neocení? Manžela tým síce nenadchnete, ale ženu, ktorá denne v kuchyni strávi niekoľko hodín, tým rozhodne potešíte. Utierky v našej ponuke totiž nie sú len obyčajnými nudnými látkami, ale prepracovanými výrobkami nádherného vzhľadu z tých najkvalitnejších materiálov. 100% bavlna vypadá luxusne a disponuje tými najlepšími vlastnosťami.

Bavlnené kuchynské utierky do kuchyne ocenia predovšetkým babičky, ktoré milujú praktické darčeky! V najhoršom budú mať od babičky vnúčatá kvalitné utierky do výbavy. V našom sortimente však nájdete aj dizajnové utierky, ktoré potešia priateľov pri zariaďovaní nového bytu, alebo s veselými motívmi – prakticky pre kohokoľvek.