02 205 703 40
sk
Menu

Utierky

Utierky už dávno nie sú len praktickými pomocníkmi pri varení. Aj tie si totiž konečne všimli dizajnéri a urobili z nich plnohodnotné doplnky kuchyne. Svieže kombinácie farieb, zaujímavé a štýlové vzory a predovšetkým kvalitné prevedenie – tým sa vyznačujú utierky na Bonatex.sk. Skrášlite svoju kuchyňu utierkami, bez ktorých sa tak či tak nezaobídete. Prečo by Vám na háčiku vedľa sporáka mali visieť nevzhľadné a staré kusy látky? Kúpte si tiež bavlnené utierky, ktoré Vám budú robiť radosť.


Utierky ako darček

Venovať niekomu utierku? Hovoríte si, že to je hlúpy nápad? Že taký darček nikto neocení? Manžela tým síce nenadchnete, ale ženu, ktorá denne v kuchyni strávi niekoľko hodín, tým rozhodne potešíte. Utierky v našej ponuke totiž nie sú len obyčajnými nudnými látkami, ale prepracovanými výrobkami nádherného vzhľadu z tých najkvalitnejších materiálov. 100% bavlna vypadá luxusne a disponuje tými najlepšími vlastnosťami.

Bavlnené kuchynské utierky do kuchyne ocenia predovšetkým babičky, ktoré milujú praktické darčeky! V najhoršom budú mať od babičky vnúčatá kvalitné utierky do výbavy. V našom sortimente však nájdete aj dizajnové utierky, ktoré potešia priateľov pri zariaďovaní nového bytu, alebo s veselými motívmi – prakticky pre kohokoľvek.