02 205 703 40
sk
Menu

TRENDY NA LETO


Dátum:13.7.2020

Inšpirujte sa, ako sa dá nosiť bielizeň.

Krajka
Angelia new

Podprsenka

Angelia New

KÚPIŤ

Čierna čipkovaná bielizeň

Čierna čipkovaná podprsenka patrí medzi základ šatníka každej ženy. Čierna čipka nikdy nevyjde z módy, preto sa vyplatí investovať do krásnej a kvalitnej podprsenky. Budete v nej vždy vyzerať sexy a štýlovo. V priebehu letných dní ju môžete decentne odhaliť, napríklad vo výstrihu vašej blúzky.

Krajka
Angelia new

Podprsenka

Fluo nevystužená

KÚPIŤ

Pastelové a neónové tóny s priehľadmi

Kombinácia tylu alebo jemnej čipky vo farebných variantoch podprsenky je ideálny na teplé dni. Nielen že sú priedušné a pohodlné, ale zároveň ukážete, že viete, čo sa aktuálne nosí. Rovnako ako čiernu čipku túto bielizeň neskryjete. Hodí sa podľa voľné košele, vzdušné šaty alebo blúzky.

Krajka
Angelia new

Podprsenka

Air Lite

KÚPIŤ

Športový štýl

V teple sa cítime dobre vo všetkom, čo je pohodlné a nikde nás neškrtí. Preto sú športové podprsenky stále populárnejšie a väčšina z nás si ich rada oblieka aj na bežné nosenie. Športové podprsenky sa dnes dajú jednoducho kombinovať so všetkými štýlmi. Dokonca aj ako top pod sako alebo pod čipkované blúzky.

Krajka
Angelia new

Saténové pyžamo

Glorie

KÚPIŤ

Pyžamo ako súčasť outfitu

Pyžamo už dávno nepatrí len do postele. Ľahké saténové košieľky a tielka sú na leto ako stvorené. Skúste ich skombinovať s džínsami, sukňou alebo elegantnými nohavicami a určite si tento letný trend obľúbite.

Pozrite sa na celú letnú kolekciu

Vybrali sme pre vás to najlepšie zo spodnej a nočnej bielizne naprieč letnými trendmi. Tak neváhajte a prežite leto krásna a v pohodlí.