02 205 703 40
Menu

Rady, tipy, inšpirácie No.7


Dátum:5.1.2018

Iva Kubelková: rady, tipy, inspirace

Je tu nedeľa a s ňou ďalší článok od Vašej ambasádorky. Tentokrát Iva zisťovala, čo pre Vás Astratex pripravil.

Sú tu jarné novinky!


Príroda má teraz veľa práce. Blíži sa jar, obdobie, kedy snehu ubúda a kvetiny sa začínajú prebúdzať. V Astratexe je to obdobie noviniek. Tie prichádzajú po stovkách, bleskovo sa musia pripraviť a rýchlo s nimi na e-shop. Aby ste si Vy zákazníci mohli vyberať stále z najnovšieho sezónneho tovaru – ale pozor, všetko je často limitované a rýchlo vypredané! Ja som pre Vás vybrala tieto tri „pecky“ z aktuálnej ponuky.

Kvetiny, kam sa pozriete

Jar a kvetiny k sebe patria, kvetiny a podprsenky tiež. Jarné novinky sú plné kvetinových vzorov, vďaka ktorým sa budete cítiť nežne a zvodne. Poponáhľajte sa s výberom kvetinovej podprsenky, záujem je veľký.

Iva Kubelková: rady, tipy, inspirace Prezrieť

Plavky

Teraz je ten najlepší čas kúpiť si plavky. Všetky minuloročné modely kúpite za skvelú cenu – sama sa za ne zaručujem. Osobne som sa podieľala na ich výbere. So zľavou kúpite aj trendy modely z kolekcie Česká Miss 2016, a to aj tie, ktoré som vybrala na finálový večer! Ak ale chcete iba novinku, u nás už nájdete prvé lastovičky z novej kolekcie, ktoré ešte iný obchod nemá!

Iva Kubelková: rady, tipy, inspirace Prezrieť

Dvakrát toľko tovaru

Váš záujem nás teší. Aby sme mohli vyhovieť Vašim prianiam a Vy si mohli vybrať a nakúpiť čo chcete, zdvojnásobili sme sklady. Napriek tomu s výberom neotáľajte, mnoho krásnej bielizne je v limitovaných edíciách, ktoré sa nebudú opakovať.

Iva Kubelková: rady, tipy, inspirace Prezrieť Podpis