02 205 703 40
sk
Menu

Rady, tipy, inšpirácie No.6


Dátum:5.1.2018

Iva Kubelková: rady, tipy, inšpirácie

Je to tu! Nová recenzia spodnej bielizne od Vašej ambasádorky Ivy Kubelkovej! Ona aj jej rodina si pravidelne vyberajú produkty z našej ponuky. Pozrite sa na jej hodnotenie:

9 kúskov, ktoré sme si zamilovali


Každý člen mojej rodiny potrebuje niečo iné, má iný vkus aj iné názory. To sa prejavuje aj pri výbere spodnej bielizne a oblečenia. Od doby, čo je mojím partnerom Astratex, väčšina problémov ustala – jednoducho každého z nich posadím k počítaču a nechám ich z e-shopu vybrať. A čo sme si naposledy objednali?

Nevystužená podprsenka Kiara

Trendy podprsenka Strappy Bra, ktorá ma na prvý pohľad zaujala originálnym čipkovaným lemom. Trochu som očakávala, že sa mi budú ramienka zarezávať, nakoľko mám väčšiu veľkosť. Tie sú však dostatočne široké a nikde ma netlačia. Určite ju vyskúšajte tiež.

Iva Kubelková: rady, tipy, inšpirácie Prezrieť

Podprsenka Sensual bez kostíc

Tak pohodlná a tak krásna! Bez kostíc, bez vypchávok, podprsenku tvorí iba slabučká pružná čipka. Napriek tomu je ale materiál košíčkov pevný, preto je určite vhodná aj pre väčšie prsia. Odporúčam zvlášť v dobe zvýšenej citlivosti poprsia.

Iva Kubelková: rady, tipy, inšpirácie Prezrieť

Ozdobné ramienka Strappy

Pokiaľ si spomínate na prvý článok roka, bola tam uvedená Strappy Bra – podprsenka s pásikmi v dekolte. Pre tie, ktoré si chcú nový trend len vyskúšať a nie si kupovať novú podprsenku, sú pripravené samostatné Strappy ramienka. Dajú sa použiť na akýkoľvek model s odopínateľnými ramienkami. Vypadajú naozaj rovnako a v strihu robia fantastický efekt.

Iva Kubelková: rady, tipy, inšpirácie Prezrieť

Nevystužená podprsenka Silvana

Každá z nás má občas chuť na červenú, preto by som Vám rada odporučila podprsenku Silvana. Na pohľad vyzerá sexy a je až prekvapivo pohodlná – skvelá kombinácia. Môžete ju tak v pokoji využiť aj na normálne nosenie. Navyše vďaka nádhernému lesku vypadá naozaj luxusne.

Iva Kubelková: rady, tipy, inšpirácie Prezrieť

1. dievčenská podprsenka

Každá malá slečna príde do veku, kedy by chcela svoju prvú podprsenku. Nechce ale obyčajný nevystužený topík a Push-Upka je pre ňu zatiaľ passé. Na Astratexe sme v kategórii Miss objavili bodkovanú podprsenku s mäkkou výstužou, ktorá má aj malé veľkosti. Je pohodlná, bez kostíc, a tak nikde netlačí.

Iva Kubelková: rady, tipy, inšpirácie Prezrieť

Trojbalenie dievčenských nohavičiek Snowflake

Výhodné balenie nohavičiek. Všetky majú pružný okraj, ktorý neškrtí a sú samozrejme bavlnené.

Iva Kubelková: rady, tipy, inšpirácie Prezrieť

Dievčenský župan Nancy

Je lepšie zababušiť sa do plyšového županu ako do deky – to nám verte! S dievčatami sme si kúpili župany z hebkého mikroplyšu, ktoré využívame nielen po kúpeli. Tento je hrejivý a hneď suchý.

Iva Kubelková: rady, tipy, inšpirácie Prezrieť

Klasické pánske boxerky

Pohodlné, pohodlné, pohodlné. Také musia byť pánske boxerky, a povie Vám to akýkoľvek muž. Tieto sú zázračné, pretože spĺňajú všetky nároky: netlačia, neškrtia, nebránia v pohybe. Navyše sme zistili, že sú k dispozícii v siedmich farbách, odporúčame všetky!

Iva Kubelková: rady, tipy, inšpirácie Prezrieť

Zoštíhľujúce legíny Belly Control

Čo si budeme rozprávať, nie je nič pohodlnejšie ako legíny. Lenže nie vždy sa v nich cítime príjemne, zvlášť keď nám zdôraznia bruško... S tým si ale perfektne poriadia legíny so sťahovacím pásom. Krásne vyhladia bruško a môžete si ich vziať aj k priliehavejšej tunike – vyskúšané!

Iva Kubelková: rady, tipy, inšpirácie Prezrieť Podpis