02 205 703 40
sk
Menu

Rady, tipy, inšpirácie č.1


Dátum:5.1.2018

Iva Kubelková

Iva sa tento rok stala tvárou Astratexu a zároveň jeho veľvyslankyňou. Na tejto stránke bude publikovať svoje názory a články s hodnotením našich produktov. Veríme, že Vám bude dobrým radcom.

ZISTITE SVOJU SPRÁVNU VEĽKOSŤ

Vaším sprievodcom je Iva Kubelková

80% žien nosí zlú veľkosť podprsenky. Vy k nim ale patriť nemusíte! Nenechajte sa už ďalej obmedzovať zlou spodnou bielizňou a nechajte svoje krivky konečne vyniknúť v plnej kráse. Iva Kubelková Vám ukáže, ako na to.

Iva Kubelková

Kedy som sa stala odborníčkou na podprsenky?

No predsa, keď som sa stala členkou tímu Astratex! Sú to odborníci na spodnú bielizeň a aj vďaka nim viem, ako bielizeň vyberať. V praxi som si vyskúšala, čo Astratex vytvára a skúma. Teraz sa nemôžem dočkať, až sa podelím o svoje poznatky s Vami.

NEBOJTE SA VEĽKOSTÍ!

Najčastejšou chybou pri výbere spodnej bielizne je príliš veľký obvod a malý košíček. Sama som zistila, že mi sadne o niečo menší obvod. Predtým som sa tiež „obávala“ samotnej veľkosti podprsenky. Medzi moje argumenty patrilo napr.: „70/F mi predsa nemôže nikdy sedieť, nemám tak veľké prsia!“. Potom som ale prišla na to, že veľkosť košíčkov 70/F zodpovedá 75/E, 80/D a tak ďalej... Veľkosť košíčka sa mení s veľkosťou obvodu! Uvidíte, že sa v správnej podprsenke budete cítiť skvele – ten rozdiel pocítite na vlastnej koži.

AKO ZISTIŤ SPRÁVNU VEĽKOSŤ A STRIH PODPRSENKY?

Poradcu pre zistenie veľkosti nájdete na Astratex.sk. Vďaka tomuto návodu nosí 94% zákazníčok správnu veľkosť podprsenky! A medzi nimi som samozrejme aj ja. Sama som si overila, ako s ním ľahko určíte nielen správnu veľkosť, ale aj sediaci strih. Skúste to tiež!

A ako jste na tom vy?

„NÁKUP BIELIZNE ONLINE JE ĎALEKO JEDNODUCHŠÍ“,...

A s tým sa nedá inak než súhlasiť. Všetko mám na jednom mieste s bezkonkurenčne najväčším výberom. V pohodlí a s poradňou si okamžite vyberiem. Ušetrím tak veľa času, ktorý by som inak trávila v kamennej predajni. Tak prečo strácať čas, ktorý môžete využiť omnoho príjemnejšie!

Ponuka podprsenek
Ponuka podprsenek