02 205 703 40
sk
Menu

Prikrývky

Popri kvalitných vankúšoch a matracoch sú prešívané prikrývky alebo periny z dutého vlákna ďalšou prísadou v recepte na spokojný spánok. V našej ponuke nájdete kvalitné antialergické prikrývky, termo prikrývky od českých výrobcov, francúzske prikrývky či prešívané periny pre deti. Vyberať si môžete medzi ľahšími prikrývkami pre letné mesiace, silnejšími perinami na zimu alebo inteligentnými celoročnými prikrývkami so skvelou termoreguláciou.

Termo prikrývky a periny na celý rok

V lete teplo a v zime zima? S našimi prikrývkami už nie. Ponúkame Vám kvalitné periny na letné aj zimné mesiace aj chytré celoročné s výbornou termoreguláciou (tiež nazývané termo či thermo prikrývky).

Nájdete správnu teplotu a zbytočne nemrznite ani sa kvôli teplu neodkopávajte. Bonatex.sk prináša totiž zimné aj letné prikrývky vo všetkých požadovaných rozmeroch. Užite si hodiny strávené  v posteli na maximum a objavte pohodlie, ktoré ponúkajú prikrývky v kombinácii s našimi obliečkami.

Pre ešte väčší pokojný spánok k prikrývke odporúčame tiež prešívané vankúše z dutého vlákna. Nezabudnite tiež na chrániče matracov a prikrývky na posteľ