02 205 703 40
Menu

Podprsenka mesiaca - Alexandra


Dátum:21.9.2021

Nevystužená zmenšujúca podprsenka Alexandra

Majte svoje krivky pod kontrolou.

Alexandra

Opticky zmenší vaše poprsie

Nevystužená podprsenka Alexandra vďaka špeciálnemu strihu vizuálne zmenší váš dekolt, zatiaľ čo jej vyšší strih prsia pekne vytvaruje. Mäkko podložené ramienka sa nezarezávajú a spoločne s bočnými kosticami zaistia pohodlné nosenie počas celého dňa.

Alexandra

Nestarnúca farebná klasika

Podprsenku Alexandra si môžete kúpiť v čiernej a telovej farbe. Oba odtiene sú praktické a medzi ženami patrí k tým najobľúbenejším.

Alexandra

Alexandra, čierna

Elegantné čierne prevedenie sa perfektne hodí pod tmavé oblečenie.


Alexandra

Alexandra, béžová

Béžový model si bude skvele rozumieť so svetlými outfitmi.

Alexandra

96% spokojných zákazníčok

Podprsenka Alexandra patrí medzi stálice našej ponuky. A to predovšetkým vďaka kvalitnému materiálu, širokým ramienkam a pohodlnému strihu. Spokojné zákazníčky sa zhodujú, že je Alexandra skvelou voľbou pre každodenné nosenie. A oceňujú tiež, že prsia spevní, pozdvihne ich a dodá im tvar.Alexandra

Tento produkt odporúča

Iva Kubelková

Podprsenku Alexandra si obľúbila aj naša ambasádorka Iva Kubelková. Perfektne sa podľa nej hodí k formálnejším outfitom, ktoré vyžadujú, aby prsia držali na mieste. A keď vyšívaný tyl decentne vykukne spod bielej košele, vôbec to nie je na škodu.

Minuta v prádle

Minúta v bielizni

Rozopínajú sa vám gombíky na obľúbenej košeli? Nezúfajte a siahnite po zmenšujúcej podprsenke Alexandra. Tá rovnomerne rozloží objem poprsia na hrudníku a blúzku tak bez problémov dopnite.

Páči sa vám tento produkt? Odporučte ho svojim priateľom!

Facebook
Skopírovať odkaz