02 205 703 40
sk
Menu

Platba kartou


Dátum:5.1.2018

Prijímame platobné karty VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro. Vydavateľské banky umožňujú používanie embosovaných (reliéfnych) kariet. Použitie elektronických kariet VISA Electron a Maestro je možné iba v prípade, že to umožňuje Vaša vydavateľská banka.

- Údaje zo svojej platobnej karty zadávate priamo banke
- Nikto z našich zamestnancov nemá prístup k údajom o Vašej platobnej karte
- Prenos dát sa uskutočňuje prostredníctvom zabezpečeného protokolu HTTPS, ktorý tieto informácie šifruje

Ako u nás zaplatíte?

V košíku v časti, kde volíte spôsob dopravy a platby, zaškrtnite spôsob platby Platba kartou.V ďalšom kroku po vyplnení poštových a kontaktných údajov objednávku odošlite a budete vyzvaní k výberu typu karty, ktorou chcete platiť.

Po kliknutí na príslušné logo budete presmerovaní do našej spracovateľskej banky, kde už len zadáte číslo platobnej karty, dátum ukončenia platnosti karty a CVV2/CVC2 - posledné trojčíslie predtlačené na podpisovom prúžku Vašej karty (viď obrázky).

  alebo 
Tieto informácie zadávate priamo do platobnej stránky spracovateľskej banky, ktorá zaistí nerozlúštiteľný zakódovaný prenos dát a nám iba oznámi výsledok autorizácie a dáva tým pokyn k vybaveniu objednávky. Týmto je odstránená možnosť zneužitia Vašej platobnej karty subjektom, od ktorého si tovar kupujete, a voľného prenosu nechránených dát na verejnej počítačovej sieti.

- O výsledku transakcie ste informovaní e-mailom
- Prítomnosť log Verified by Visa kartovej asociácie Visa a MasterCard Secure Code kartovej asociácie MasterCard zaručuje bezpečnú platbu v našom internetovom obchode

Banka nepotvrdila platbu Vašou kartou

Táto situácia môže nastať z viacerých dôvodov:
- Údaje o platobnej karte neboli vyplnené správne
- Na Vašom účte nemáte dostatok finančných prostriedkov alebo ste už vyčerpali limit pre internetové transakcie
- Vaša karta nemá povolené použitie pre transakcie na internete - v tomto prípade sa obráťte na Vašu banku

Platiť platobnou kartou sa oplatí! Vaša objednávka bude poslaná ihneď!