02 205 703 40
sk
Menu

Obliečky z bavlneného saténu

Obliečky z bavlneného saténu sú právoplatným nástupcom bavlnenej posteľnej bielizne. Sú veľmi príjemné na dotyk, a pritom si zachovávajú všetky významné benefity bavlny ako prírodného materiálu. Tieto obliečky sa vyrábajú z jemnej česanej bavlnenej priadze, pre ktorú je charakteristický prirodzený lesk. Vďaka tomu, že je materiál husto tkaný, sú obliečky veľmi pevné a majú dlhú životnosť. Bavlnený satén navyše dokáže v zime zahriať, zatiaľ čo v lete príjemne chladí.

Bavlnený satén – budúcnosť spálni

 

Prírodný materiál, ktorý v sebe nosí tie najlepšie vlastnosti bavlny a saténu. Predovšetkým nechladí a nekĺže a zároveň si udržuje luxusný vzhľad. Používať ich môžete aj v zimných mesiacoch, kedy jemný chlad na rozdiel od parného leta nie je príliš žiadúci. Obliečky môžete prať vv práčke - na 40 °C na ruby, nie je však vhodné ich sušiť v sušičke.
 
 

Saténové obliečky v mnohých vzoroch a farbách

 

V našej ponuke nájdete produkty z bavlneného saténu v mnohých rôznych farbách a vzoroch. Obsah bavlny v tkanine zaručuje jasné farby. Ponúkame Vám moderné vzory, ktoré dodajú luxusný vzhľad a osobité čaro. Posteľnú bielizeň pre Vás pripravili návrhari značiek Dante, Greno, Bonatex a mnoho ďalších.
 
Dovoľte si luxus príjemnej posteľnej bielizne z Bonatex.sk!