Potrebujete poradiť? Volajte na 0850 232 850 (8.00 - 18.00) TEL: 0850 232 850 (8.00 - 18.00)

Poradňa
Do dopravy zadarmo ostáva 9999,- EUR
Menu

Filtrácia

 

Tangá sú krásne, neodolateľné aj pohodlné. Využite ich pre intímne chvíľky v dvojici aj ako praktický pohodlný kúsok pre celodenné nosenie, pod upnutými nohavicami. Dámske tangá nájdete v bohatej ponuke farieb, vzorov a materiálov - vybrali sme pre Vás len tie najkrajšie kúsky, ktorými očaríte svojho partnera a v ktorých sa budete páčiť aj sama sebe.Dávate prednosť elegantným hladkým tangá nohavičkám alebo radšej zvolíte zvodné mini tangá? U nás si určite vyberiete! Aké sa Vám páčia?

Tangá Estee
bielaČIERNA

Tangá Estee

7,89

BLACK FRIDAYUšetrite 25% s kódom BFS218
Tangá Tilly
béžovábielaČIERNA

Tangá Tilly

6,69

BLACK FRIDAYUšetrite 25% s kódom BFS218
Tangá Fiona
mliečna

Tangá Fiona

12,99

BLACK FRIDAYUšetrite 25% s kódom BFS218
Tangá Campi
čierno-béžová

Tangá Campi

9,49

BLACK FRIDAYUšetrite 25% s kódom BFS218

Pod sukňu aj pod nohavice

Chystáte sa na ples alebo len na pracovnú schôdzku či na rande? Švy klasických nohavičiek často tvoria pod spoločenskými nohavicami a sukňami nepekné vypukliny. Buďte dokonalá s perfektným zadočkom – tangá tento problém hravo vyriešia a Vy si budete môcť byť istá, že sa za Vami muži otáčajú vďaka Vašej krásne a nie kvôli nejakému nedostatku.

Pre pekné chvíľky vo dvojici

Ktorý kúsok spodnej bielizne vyzdvihne krásu ženského zadočku lepšie ako tangá nohavičky? A nezáleží na tom, či máte plné ženské tvary alebo športovú postavu - urobia krásnu každú ženu. Čipkované tangá Vám dodajú na ženskosti a vyzdvihnú Váš osobný šarm. A keď si do kompletu dokúpite ešte čipkovanú podprsenku, budete jednoducho neodolateľná.

Oblečte si tiež krásne tangá nohavičky a majte šmrnc.

Newsletter

Chcete sa dozvedieť o novinkách?Prihláste sa do newsletterua získajte 8 EUR

Editácia, odhlásenie