02 205 703 40
Menu

Neviditeľná podprsenka Bye Bra


Dátum:5.1.2018

Ženy po celom svete hromadne volajú „Bye bye bra!“ Prečo? Prišla totiž prevratná novinka zo sveta spodnej bielizne - neviditeľná podprsenka Bye Bra!

Ako neviditeľnú podprsenku správne aplikovať?

Pozrite sa na naše inštruktážne video. 

Už žiadne nepohodlné samodržiace podprsenky, ktoré skôr viac zvýraznia nedostatky ako ich skryjú.

Nalepovacia certifikovaná podprsenka Bye Bra má výhody bežnej kosticovej podprsenky, ale naopak, nemá jej nedostatky.  

1. Bye Bra pozdvihne a poskytuje perfektnú oporu prsiam - bez akéhokoľvek prerysovávanie pod tričkom a je vhodná aj pod priesvitné oblečenie!

Ako súčasť balenia podprsenky Bye Bra sú navyše hodvábne nálepky na bradavky v telovej farbe alebo látkové so silikónovým prúžkom, ktoré je možné opakovane použiť.

2. Bye Bra perfektne drží poprsie minimálne po dobu 8 hodín. Hodí sa pod akékoľvek oblečenie a do akéhokoľvek počasia! Je vodeodolná a preto si ju môžete vziať aj pod bikiny.

3. Trpíte na otlaky, odreniny a máloktorý materiál Vám je pohodlný? Bye Bra poskytuje komfort, ako by ste na sebe nemala podprsenku a pritom nádherne pozdvihne aj veľké prsia veľkosti H. Navyše je hypoalergénna!

4. Vyzerá úplne prirodzene. Ani na dotyk nie je pod oblečením cítiť.  

5. Nemusíte sa zdržovať praním. Po zložení podprsenku jednoducho "hodíte" do koša

 

 

               

                                            

Neviete si rady s voľbou štýlu zakrytie bradaviek?

Ponúkame dve možnosti zakrytia, dôvod? Každý prsník je odlišný, či už veľkosťou bradaviek, ale aj ich citlivosťou. Niekomu budú viac vyhovovať hodvábne nálepky, niekomu zas samodržiace - silikónové. Obe ponúkaná nálepky na bradavky sú hypoalergénne a dermatologicky testované.  

Pripravili sme si pre Vás stručný popis, ktorý by Vám mal uľahčiť výber.

1. Hodvábne nálepky sú tenšie a menšie. Majú len 6 cm a nie sú znovu použiteľné.

2. Silikónové majú priemer 8 cm a sú umývateľné (opakovane použiteľné). Ak je bradavka väčšia, silikónové nálepky ju úplne zakryjú.

 

Hodvábne nálepky sú tenšie a menej viditeľné pod naozaj priliehavým oblečením. Naopak pod plavky sú vhodnejšie silikónové nálepky.  

Nedá sa ale povedať, či sú silikónové nálepky lepšie ako hodvábne, alebo opačne. Obe majú svoje výhody.

Nemajte obavu, že zvolíte zle. Ak Vám nebudú jedny alebo druhé nálepky na bradavky vyhovovať, u nás v e-shope môžete vždy obidva druhy doobjednať.