02 205 703 40
sk
Menu

Jersey prestieradlá

Jersey prestieradlá si zamilujete na prvý dotyk. Lôžkoviny Jersey sú veľmi príjemné, hebučké a nemusia sa žehliť, čo ocení každá moderná žena. Sú napínacie, takže sa prakticky prispôsobia na matrac vysoký až 25 centimetrov. S Jersey prestieradlom sa Vám už nestane, že si počas spánku odhrniete prestieradlo a budete spať na samotnom matraci. Prestieradlá Jersey Vám ponúkame v štandardných aj predĺžených a tiež vo veľkostiach pre detskú postieľku.
 
Kúpte si príjemné a praktické Jersey prestieradlá z našej ponuky.

Jersey prestieradlá v trendy farbách

Prestieradlá Jersey sú vyrobené z kvalitnej 100% bavlny a majú gramáž 140g/m2. Aj preto majú prestieradlá Jersey tak žiarivé a stále farby. Rozveselte svoju spálňu a dajte zbohom fádnym bielym prestieradlám - v našej ponuke si môžete vybrať zo všetkých farieb dúhy. Vyberte si farbu podľa obliečok alebo podľa farby stien spálne. Kúpte si prestieradlo, ktoré je nielen praktické ale naviac aj skvelo vyzerá.

 

Jersey prestieradlá zo 100% bavlny

Jersey prestieradlá v našej ponuke sú vyrobená iba zo 100% prírodnej bavlny. Sú preto veľmi príjemné na dotyk a skvelo sa v nich zaspáva. Nedráždia pokožku, sú vhodné aj pre malé deti. Vďaka špeciálnemu úpletu v v ktorom majú očká rôznu veľkosť je možné tieto prestieradlá napínať až o 25 %. Preto sú výbornými spoločníkmi pre tých, ktorí sa prebúdzajú s bežným bavlneným prestieradlom zamotaným pri nohách. Jersey prestieradlo pohodlne napnete a môžete v kľude spať celú noc.

Rozlúčte sa s nudnou šedou vo svojej spálni - kúpte si farebné Jersey prestieradlo.