02 205 703 40
Menu

V hlavnej úlohe podprsenka Anastasia


Dátum:10.12.2021

V hlavnej úlohe podprsenka Anastasia

Zažite skutočné pohodlie vďaka hebkej bavlne.

Bavlna, ktorá rozmazná vašu pokožku

Podprsenku Anastasia tvorí kombinácia mäkkej bavlny a decentnej čipky. Nevystužené košíčky s klasickými kosticami a zvislým švom prsia jemne vytvarujú a kostice im poskytnú spoľahlivú oporu. Pôvabným detailom sú drobné mašličky, ktoré zdobia vyšší stred a ramienka podprsenky.

Trojica klasických farieb

Podprsenku Anastasia si môžete kúpiť v troch základných farebných odtieňoch. Vďaka tomu sa stane základom vášho bielizníka. A je možné, že nezostanete iba pri jednej.

Anastasia, biela

Obľúbená klasika, ktorá vždy pôsobí čisto, jemne a decentne.


Anastasia, čierna

Bude si skvele rozumieť s čiernym a farebným oblečením.

Anastasia, béžová

Neviditeľná opora pod biele tričko alebo svetlú blúzku.

94 % spokojných zákazníčok

Anastasia je stálicou našej ponuky už viac ako tri roky. Najviac si ju obľúbili ženy, ktoré hľadajú pohodlie, v bielizníku preferujú klasiku a nepotrpia si na módne výstrelky. Naše zákazníčky, ktoré si podprsenku už kúpili, chvália mimoriadne širokú škálu veľkostí, pohodlný strih a príjemný materiál.Vo vedľajšej úlohe krásne nohavičky

Podprsenku Anastasia môžete doplniť klasickými nohavičkami s vyšším aj nižším strihom. Oba modely dopĺňa ozdobná mierne priesvitná aplikácia, ktorá ladí s čipkou na košíčkoch podprsenky. Vďaka tomu, že sú ušité z hebkej bavlny, sa v nich celý deň budete cítiť skvele.

Páči sa vám tento produkt? Odporučte ho svojim priateľom!

Facebook
Skopírovať odkaz