02 205 703 40
sk
Menu

Froté prestieradlá

Froté prestieradlá sú hrejivé a príjemné na dotyk. Ponúkané sú v širokej palete farieb, z ktorej si zaručene vyberiete to pravé ku každým obliečkam. Froté prestieradlá sú v napínacom prevedení opatrené gumou všitou v tuneli. Vysoká gramáž bavlny je zárukou kvality a dlhej životnosti froté prestieradla.


Kvalitné froté prestieradlá z ľahko udržiavateľných materiálov

Kvalitné froté prestieradlá poskytujú vysoký užívateľský komfort. Vyznačujú sa veľmi príjemným, odolným a ľahko udržiavateľným materiálom. Froté prestieradlo je obľúbené hneď z niekoľkých dôvodov. Nielenže ochráni Váš matrac pred znečistením, môže zároveň slúžiť ako farebný doplnok v spálni, ale predovšetkým Vás príjemne zahreje, a Vám sa tak bude ľahšie zaspávať.


Froté prestieradlá a výhody

Froté prestieradlá z našej ponuky spĺňajú všetky parametre pre pohodlný spánok, sú kvalitne spracované a poskytujú množstvo výhod. Medzi najväčšie prednosti patrí najmä vysoká priedušnosť a vynikajúca savosťľahko sa perú a aj po praní si zachovajú rovnaký tvar aj veľkosť, perfektne priľnú k matracu a nestrácajú časom pružnosť. A čo je podstatné - froté prestieradlá sú veľmi praktické, nemačkajú sa a nemusia sa žehliť.

Kúpte si do Vašej postele hrejivé froté prestieradlo z našej ponuky.