02 205 703 40
Menu

Detské obliečky

Veselé a farebné detské obliečky sú dôležitou súčasťou každej detskej izbičky. Žiarivé farby celú miestnosť rozjasnia a obľúbené detské motívy si Vaše malé i väčšie ratolesti hneď obľúbia. A nezáleží na tom, či si deti zamilovali hrdinu z kreslených filmov alebo dávajú prednosť tradičným obrázkom pre dievčatá, pre chlapcov, ale i napríklad so zvieratkami či kvetinkami. Vyberte preto svojim najmenším také obliečky, ktoré ich potešia a v ktorých sa im bude skvele zaspávať – vo veľkosti pre detskú postieľku aj v štandardných rozmeroch.


Detské obliečky ako darček

Posteľná bielizeň síce nepatrí medzi tie darčeky, o ktoré by si každoročne deti písali Ježiškovi, ale to neznamená, že nimi svoju ratolesť nemôžete potešiť. Pokiaľ máte vo zvyku dávať pod stromček či k narodeninám viac darčekov, sú pre deti obliečky iste zaujímavým kúskom medzi zbytkom hračiek a hier. Naviac sa nemusíte báť, že zostanú nevyužité alebo po dvoch dňoch poletia do kúta, kde už navždy zostanú. Detské obliečky sú tiež výborným darčekom pre nastávajúcu mamičku.

 

Obliečky pre deti zo 100% bavlny

Vieme, aké je pre Vás dôležité zdravie Vašich detí a preto v našej ponuke detských obliečok nájdete posteľnú bielizeň vyrobenú iba zo 100% prírodnej bavlny. Bavlna je veľmi príjemným materiálom, nedráždi pokožku a je veľmi príjemná na dotyk. Vďaka vysokej savosti budú mať Vaše ratolesti po celú noc maximálny komfort. A ak si vyberiete úpravu v podobe krepu, nebudete sa musieť namáhať so žehlením.

Kúpte svojim deťom obliečky s obľúbenými hravými motívmi a nechajte ich zaspávať ako v bavlnke.