02 205 703 40
sk
Menu

Deky

Zahrejte sa v chladných zimných večeroch. Luxusné deky z našej ponuky nielen dokonale zahrejú, ale tiež sú perfektným doplnkom Vášej obývacej izby. Ich dizajnové prevedenie je totiž na veľmi vysokej úrovni, takže potešia aj Vaše oko. Okrem toho sú veľmi kvalitné, jemné a príjemné na dotyk. Obľúbi si ich celá Vaša rodina..
 
Neváhajte a pozrite si našu ponuku. Z pestrých vzorov a farieb si určite vyberiete aj Vy!

Deka pre zahriatie aj ako prehoz

Kedže sú naše deky skutočne nádherne dizajnovo podarené, nemusíte ich využívať len pre zahriatie. Vďaka neobyčajným vzorom a pekným farbám ich môžete použiť tiež ako prehoz na sedačku alebo cez posteľ, čo dodá Vašej obývacej izbe či spálni osobitý vzhľad. A ak sa Vaším deťom podarí ju ušpiniť, môžete ju vyprať v práčke do 30 °C. Väčšinou sú tieto luxusné prehozy a deky vyrobené zo 100% polyesteru.

 

Darujte hrejivý pocit – darujte deku

Neviete čo darovať maminke, babičke alebo ďalším príbuzným? Alebo ste pozvaní na svadbu a lámete si hlavu nad svadobným darom? Darujte deku z našej ponuky! Deky Bonatex dodávame v darčekovom balení, čím sa nebudete musieť starať ani o ich zabalenie. Venujte praktický darček, ktorý sa využije a zároveň poteší. Ide o naozaj kvalitné deky, takže tým rozhodne neurazíte - práve naopak.

Zahrejte sa v teple deky z Bonatex.sk!