02 205 703 40
sk
Menu

Deky

Do hrejivej deky sa môžete zababušiť pri sledovaní filmov alebo čítaní knižky. Ale správne vybraná deka tiež doladí vašu obývačku alebo spálňu. V našej ponuke nájdete huňaté fleecové deky, veselé detské deky, štýlové hrubo pletené deky aj luxusné deky z prírodnej novozélandskej alebo merino vlny, ktoré vám budú slúžiť dlhé roky. Je len na vás, či dáte prednosť kockovanej klasike, pestrým vzorom alebo umiernenému minimalizmu v neutrálnych tónoch.

Deka pre zahriatie aj ako prehoz

Kedže sú naše deky skutočne nádherne dizajnovo podarené, nemusíte ich využívať len pre zahriatie. Vďaka neobyčajným vzorom a pekným farbám ich môžete použiť tiež ako prehoz na sedačku alebo cez posteľ, čo dodá Vašej obývacej izbe či spálni osobitý vzhľad. A ak sa Vaším deťom podarí ju ušpiniť, môžete ju vyprať v práčke do 30 °C. Väčšinou sú tieto luxusné prehozy a deky vyrobené zo 100% polyesteru.

 

Darujte hrejivý pocit – darujte deku

Neviete čo darovať maminke, babičke alebo ďalším príbuzným? Alebo ste pozvaní na svadbu a lámete si hlavu nad svadobným darom? Darujte deku z našej ponuky! Deky Bonatex dodávame v darčekovom balení, čím sa nebudete musieť starať ani o ich zabalenie. Venujte praktický darček, ktorý sa využije a zároveň poteší. Ide o naozaj kvalitné deky, takže tým rozhodne neurazíte - práve naopak.

Zahrejte sa v teple deky z Bonatex.sk!