02 205 703 40
Menu

AKO VYBRAŤ FUNKČNÚ BIELIZEŇ?


Dátum:5.1.2018

Pracujete radi na záhrade? Pohybujete sa často vo voľnej prírode? Športujete? Pri týchto činnostiach Vás občas bolí chrbát? Ak ste si kladne odpovedali na akúkoľvek z týchto otázok, potom je čas myslieť na Vaše zdravie a telesnú pohodu - POUŽÍVAJTE SPRÁVNU FUNKČNÚ BIELIZEŇ!

Funkčnú bielizeň sme pre Vás vybrali a rozdelili do 4 základných kategórií, ktoré pokryjú všetky Vaše požiadavky na jedinečný osobný komfort:

1. Rad CLASSIC – funkčná bielizeň vhodná pre univerzálne použitie (šport, fyzická práca, pohyb vonku aj v nepriaznivých klimatických podmienkach ...). Základom materiálu je elastická tkanina tvoriaca mriežku, ktorá odvádza pot pomocou kapilár z pokožky smerom von. Povrch Vášho tela tak zostáva suchý, ľahko udržuje stálu teplotu a Vy ste chránená pred prechladnutím.

2. Rad RELIEVE - funkčná bielizeň s vlastnosťami podobnými s radom Classic navyše vo vynikajúcom štýlovom dizajne. Pre jednotlivé modely sú typické špeciálne "vychytávky", prepracovaný strih a aj módna výrazná kombinácia farieb.

3. Rad THERMO - funkčná bielizeň so zvýšenou gramážou – tzn. je oveľa silnejšia ako bielizeň radu Relieve. Tieto modely sa dobre uplatnia pri pohybe alebo športe v náročnejších poveternostných podmienkach, rovnako ako pri výkone fyzickej práce.

4. Rad EXTREME THERMO - funkčná bielizeň s tou najvyššou vyrábanou gramážou. Už názov nám napovedá, že ide o bielizeň veľmi vhodnú pre prácu, pobyt či šport v extrémnych poveternostných podmienkach.

Ďalej v našej ponuke nájdete aj veľmi kvalitné funkčné doplnky, ktoré vyššie spomínané kolekcie ideálne dopĺňajú!

Všetky modely spĺňajú náročné požiadavky zákazníkov, pričom pred zaradením jednotlivých produktov na web sme ich pre Vás osobne otestovali!

Prezrieť ponuku dámskej funkčnej bielizne.
Prezrieť ponuku pánskej funkčnej bielizne.