02 205 703 40
Menu

Ako fungujú menštruačné nohavičky?


Dátum:20.12.2020

Pohodlné, spoľahlivé, diskrétne.

kupon

Menštruačné nohavičky sú skoro rovnako tenké ako klasické nohavičky, nepresvitajú spod oblečenia a nebude tak ani vedieť, že ich máte na sebe. Sú spoľahlivou a pohodlnou náhradou za vložky a tampóny. Oproti klasickým menštruačným pomôckam sa nikde neposúvajú, neodlepujú a netlačia. Špeciálne moderné materiály poskytujú perfektnú ochranu pred pretečením, zabraňujú množeniu baktérií aj nepríjemnému zápachu. Vďaka opakovateľnému používaniu šetria prírodu a životné prostredie.

Špeciálna vrstva

Nohavičky vynikajú špeciálnou savou vložkou, ktorá je zložená z niekoľkých častí:

  1. Sava vrstva
    odvedie všetky tekutiny
  2. Antibakteriálna vrstva
    zabraňuje nepríjemnému zápachu a množeniu baktérií
  3. Nepriepustná vrstva
    zamedzí pretečeniu

Ako si vybrať tie pravé?

Menštruačné nohavičky môžete vyberať podľa sily menštruácie, dennej doby nosenia alebo podľa použiteľných materiálov, ako sú mikrovlákno, modal alebo nanovlákna.

Pre slabú a strednú menštruáciu

Pre ženy so slabou až stredne silnou menštruáciou sú nohavičky plnohodnotnou náhradou za vložky a tampóny. Môžete ich nosiť 8–12 hodín, a vôbec sa nemusíte obávať pretečenia.

Menštruačné nohavičky

Flux Invisible Cheeky

KÚPIŤ

Pre silnú menštruáciu

Pre ženy so silnou menštruáciou sú určené nohavičky s vyššou schopnosťou absorpcie, ktorá zaručí spoľahlivú ochranu v priebehu nosenia. Môžete ich použiť ako plnohodnotnú náhradu, ale aj ako poistku ku klasickým vložkám.

Menštruačné nohavičky

Flux Hi-Waist

KÚPIŤ

Denné nosenie a nočné nosenie

Menštruačné nohavičky na denné nosenie poskytnú spoľahlivú ochranu v priebehu pracovnej doby, školskej výuky aj náročných športových aktivít.
Nočné menštruačné nohavičky sú vďaka špeciálnemu strihu save časti prispôsobené na spánok. Sava časť siaha až k pasu, pomáha rovnomerne rozprestrieť tekutinu a zabraňuje pretekaniu počas noci, nech už zvyknutá spať v akejkoľvek polohe.

Menštruačné nohavičky

Eco Moon

KÚPIŤ

Koľko si ich mám kúpiť?

Ideálny počet závisí predovšetkým na síle menštruácie a na podmienkach schnutia. Ak sa rozhodnete nohavičky používať ako plnohodnotnú pomôcku, odporúčame si kúpiť aspoň štvoro nohavičiek na denné nosenie a aspoň troje na noc. Pokryjete tak spoľahlivo dva dni nosenia, bez toho aby ste sa obávala nedostatočného preschnutia.

Starostlivosť

Názory a skúsenosti