JavaScript nie je pravdepodobne povolený.
Pre bezproblémový chod stránok je vyžadovaný. Pre viac informácií kliknite tu.

Župany a pyžamá

Župany a pyžamá
Ktorý správny muž by si nechcel doma užiť zaslúžené pohodlie? Leňošiť od rána do večera? Pánske pyžamá často nie sú len úborom na spanie, ale príjemným domácim oblečením, v ktorom môže jeho majiteľ stráviť bez obáv celý deň. A tak nie je divu, že páni dávajú prednosť tým najkvalitnejším kúskom. A na Astratexe nájdete výber toho najlepšieho, čo trh ponúka. A to nielen čo sa pánskych pyžám týka, ale aj príjemných hrejivých županov. Vychutnajte si domáce leňošenie v pohodlných pyžamách a županoch z našej ponuky.

Župany a pyžamá

Ktorý správny muž by si nechcel doma užiť zaslúžené pohodlie? Leňošiť od rána do večera? Pánske pyžamá často nie sú len úborom na spanie, ale príjemným domácim oblečením, v ktorom môže jeho majiteľ stráviť bez obáv celý deň. A tak nie je divu, že páni dávajú prednosť tým najkvalitnejším kúskom. A na Astratexe nájdete výber toho najlepšieho, čo trh ponúka. A to nielen čo sa pánskych pyžám týka, ale aj príjemných hrejivých županov.

Vychutnajte si domáce leňošenie v pohodlných pyžamách a županoch z našej ponuky.

Potrebujete poradiť? Volajte na 0850 232 850

HOTLINE: 0850 232 850

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane on-line; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.
Copyright 2005-2018 © ASTRATEX s.r.o.

Všetky podprsenky. Výpredaj až -65 %

Doprava
ZADARMO!

úplne zadarmo!

Do konca akcie zostáva: