02 205 703 40
Menu

Darčekové poukážky


Dátum:10.12.2018


Darčekové poukážky

Urobte niekomu radosť, bez toho aby ste šliapli vedľa. Vyberte si, či chcete poukážku zaslať e-mailom alebo tlačenú poštou. Zvyšok za vás zariadime my.

Elektronická poukážka na mieru

Ideálny darček na poslednú chvíľu. Stačí len pár kliknutí a máte ju v e-maile. Ako bude vyzerať, je na vás.

Vytvoriť poukážku

Štandardná tlačená poukážka

Klasická darčeková poukážka v elegantnej obálke. Zvoľte hodnotu, dokončite objednávku v košíku a poukážka poputujte za vami.

Kúpiť tlačenú poukážku

Viete, že ...

... elektronický poukaz je jediný darček, ktorý vyriešite za 3 minúty?

Nemusíte pre neho nikam chodiť, nemusíte na neho čakať, ani ho baliť do celofánu s mašličkou. Stačí vyplniť venovanie vybrať dizajn a vyplniť čiastku, potom všetko zaplatiť a poukaz vám priletí do e-mailu.

... poukazy nakupujú najčastejšie muži?

Ženy takmer vždy vedia, čo si kto praje alebo minimálne, čo potrebuje. Muži ale darčeky najčastejšie riešia práve poukazom. Ušetria čas a ich polovička si vyberie, čo si praje najviac. Tomu sa hovorí obojstranná výhra!

...najčastejšie vyberať poukaz za 100 €?

Za 100 € si už kúpite dva krásne sety aj s podväzkami a pančuchami, alebo plavky a luxusný župánik alebo napríklad zásobu boxeriek a ponožiek na celý rok aj s pyžamom. Nemusíte sa držať na krátko a môžete si vyhodiť z kopýtka.

...poukazom urobíte radosť, aj keď si nevie dať rady?

S kreditom na nákup jednoducho nemôžete šliapnuť vedľa, aj keby ste sa snažili (a to sa samozrejme nesnažíte). Obdarovaný alebo obdarovaná si vyberú to, čo si naozaj prajú. A v správnej veľkosti, strihu a farbe.