JavaScript nie je pravdepodobne povolený.
Pre bezproblémový chod stránok je vyžadovaný. Pre viac informácií kliknite tu.

Tričká, tielka, tuniky, svetre

Tričká, tielka, tuniky, svetre
Žiadna moderná žena sa bez tielok a tričiek jednoducho nezaobíde. Ako ste na tom s nimi Vy? Tiež si užívate pohodlie, príjemný materiál, ktoré na rozdiel od vrchných košieľ ponúkajú? Zaobstarajte si do zásoby ešte nejaké. Nielenže skvele poslúžia ako módny doplnok k rozopnutej košeli, ale súčasne Vás v zime zahrejú a zabránia prechladnutiu obličiek. Tielok skrátka nikdy nie je dosť. A čo viac - v našej ponuke si vyberú aj milovníčky klasických body.   Pustite sa s chuťou do vyberania!

Tričká, tielka, tuniky, svetre

Žiadna moderná žena sa bez tielok a tričiek jednoducho nezaobíde. Ako ste na tom s nimi Vy? Tiež si užívate pohodlie, príjemný materiál, ktoré na rozdiel od vrchných košieľ ponúkajú? Zaobstarajte si do zásoby ešte nejaké. Nielenže skvele poslúžia ako módny doplnok k rozopnutej košeli, ale súčasne Vás v zime zahrejú a zabránia prechladnutiu obličiek. Tielok skrátka nikdy nie je dosť. A čo viac - v našej ponuke si vyberú aj milovníčky klasických body.  

Pustite sa s chuťou do vyberania!

Potrebujete poradiť? Volajte na 0850 232 850

HOTLINE: 0850 232 850

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane on-line; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.
Copyright 2005-2018 © ASTRATEX s.r.o.

Všetky podprsenky. Výpredaj až -65 %

Doprava
ZADARMO!

úplne zadarmo!

Do konca akcie zostáva: