JavaScript nie je pravdepodobne povolený.
Pre bezproblémový chod stránok je vyžadovaný. Pre viac informácií kliknite tu.

Tipy na vianočné darčeky

Tipy na vianočné darčeky
Pripravili sme pre Vás niekoľko tipov pre výber vianočných darčekov. Veríme, že dobre vyberiete a budete mať úspech! Darčeky pre ženy Ako vybrať správnu veľkosť pre Vašu partnerku? Najúspešnejší budete pri výbere veľkosti výrobku označených S, M, L, a pod. Pre voľbu správnej veľkosti Vám zvyčajne postačí poznať približnú výšku partnerky, a tú porovnať s tabuľkou v detaile výrobku. Takto sú značené napr. košieľky, pyžamká, nohavičky, župany či erotická bielizeň. Ak sa rozhodnete pre podprsenku, nezostáva, než nenápadne zistiť, akú veľkosť partnerka vyberá. Tá je väčšinou uvedená pri zapínaní podprsenky. Darčeky pre mužov Dámy, vám moc radiť nemusíme. Väčšinou máte jasno o vhodnej veľkosti darčeka pre svojho partnera. Dole nájdete naše odporúčania pre výber tých najvhodnejších darčekov z rôznych pánskych kategórií.

Tipy na vianočné darčeky

Pripravili sme pre Vás niekoľko tipov pre výber vianočných darčekov.
Veríme, že dobre vyberiete a budete mať úspech!

Darčeky pre ženy

Ako vybrať správnu veľkosť pre Vašu partnerku? Najúspešnejší budete pri výbere veľkosti výrobku označených S, M, L, a pod. Pre voľbu správnej veľkosti Vám zvyčajne postačí poznať približnú výšku partnerky, a tú porovnať s tabuľkou v detaile výrobku. Takto sú značené napr. košieľky, pyžamká, nohavičky, župany či erotická bielizeň. Ak sa rozhodnete pre podprsenku, nezostáva, než nenápadne zistiť, akú veľkosť partnerka vyberá. Tá je väčšinou uvedená pri zapínaní podprsenky.

Pyžamá Nohavičky Luxusné košieľky Zvodná bielizeň Podprsenky Športové oblečenie Oblečenie Čiapky šále šatky

Darčeky pre mužov

Dámy, vám moc radiť nemusíme. Väčšinou máte jasno o vhodnej veľkosti darčeka pre svojho partnera. Dole nájdete naše odporúčania pre výber tých najvhodnejších darčekov z rôznych pánskych kategórií.

Dievčenská spodná bielizeň Pyžamá Župany

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Potrebujete poradiť? Volajte na 0850 232 850

HOTLINE: 0850 232 850

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane on-line; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.
Copyright 2005-2017 © ASTRATEX s.r.o.

Hladké a čipkované podprsenky. Zľava až 35 %

Doprava
ZADARMO!

nad 29 €!

Do konca akcie zostáva: