JavaScript nie je pravdepodobne povolený.
Pre bezproblémový chod stránok je vyžadovaný. Pre viac informácií kliknite tu.

Sťahovacia bielizeň

Sťahovacia bielizeň
 Pánska sťahovacia bielizeň, tričká, tielka. Nemáte postavu úplne podľa svojich predstáv? Avšak diéty nezaberajú a v posilňovni driete ako kôň bez viditeľnejších úspechov? Nenechajte nejaké to kilo navyše, aby Vám pokazilo náladu. Vďaka pánskej sťahovacej bielizni teraz môžete mať postavu ako model z plagátov bez námahy a počas chvíľky. Špeciálne sťahovacie tričko si dokáže poradiť s bruchom, ramenami i hrudníkom. Prebytočné tukové zásoby zrovná do laty a Vás predstaví ako štíhleho, sebavedomého muža. Urobte dobrý prvý dojem - vďaka pánskej sťahovacej bielizni z Astratex.sk.

Sťahovacia bielizeň

 Pánska sťahovacia bielizeň, tričká, tielka. Nemáte postavu úplne podľa svojich predstáv? Avšak diéty nezaberajú a v posilňovni driete ako kôň bez viditeľnejších úspechov? Nenechajte nejaké to kilo navyše, aby Vám pokazilo náladu. Vďaka pánskej sťahovacej bielizni teraz môžete mať postavu ako model z plagátov bez námahy a počas chvíľky. Špeciálne sťahovacie tričko si dokáže poradiť s bruchom, ramenami i hrudníkom. Prebytočné tukové zásoby zrovná do laty a Vás predstaví ako štíhleho, sebavedomého muža.

Urobte dobrý prvý dojem - vďaka pánskej sťahovacej bielizni z Astratex.sk.

Potrebujete poradiť? Volajte na 0850 232 850

HOTLINE: 0850 232 850

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane on-line; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.
Copyright 2005-2018 © ASTRATEX s.r.o.

Všetky podprsenky. Výpredaj až -65 %

Doprava
ZADARMO!

úplne zadarmo!

Do konca akcie zostáva: