JavaScript nie je pravdepodobne povolený.
Pre bezproblémový chod stránok je vyžadovaný. Pre viac informácií kliknite tu.

Sťahovacia bielizeň

Sťahovacia bielizeň
Stavte na sťahovaciu a zoštíhľujúcu spodnú bielizeň. V minúte Vám krásne vytvaruje stehná aj zadoček a zariadi ploché bruško! Produkty v našej ponuke nájdete rozdelené podľa miery stiahnutia a samozrejme časť tela, na ktorej chcete sťahovacieho efektu docieliť. SOFT CONTROL - ľahký stupeň stiahnutia, s vyhladzujúcim efektom rizikových partií MID CONTROL - stredný stupeň stiahnutie, s tvarujúcim a formujúcim efektom rizikových partií MAX CONTROL - vysoký stupeň stiahnutia, s výrazným sťahovacím efektom rizikových partií, zoštíhli postavu dokonca až o 2 veľkosti!

Sťahovacia bielizeň

Stavte na sťahovaciu a zoštíhľujúcu spodnú bielizeň. V minúte Vám krásne vytvaruje stehná aj zadoček a zariadi ploché bruško! Produkty v našej ponuke nájdete rozdelené podľa miery stiahnutia a samozrejme časť tela, na ktorej chcete sťahovacieho efektu docieliť.

SOFT CONTROL - ľahký stupeň stiahnutia, s vyhladzujúcim efektom rizikových partií

MID CONTROL - stredný stupeň stiahnutie, s tvarujúcim a formujúcim efektom rizikových partií

MAX CONTROL - vysoký stupeň stiahnutia, s výrazným sťahovacím efektom rizikových partií, zoštíhli postavu dokonca až o 2 veľkosti!

Potrebujete poradiť? Volajte na 0850 232 850

HOTLINE: 0850 232 850

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane on-line; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.
Copyright 2005-2017 © ASTRATEX s.r.o.

Narodeninový kupón. Zľava 20 % na celý nákup