02 205 703 40
Menu

Spodná biezeň podporujúca chudnutie


Dátum:5.1.2018

Zdá sa Vám, že zbaviť sa celulitídy a tuku v rizikových partiách je nemožné? Ešte k tomu bez námahy a v úplnom pohodlí?

S unikátnou spodnou bielizňou, ktorá podporuje nielen spaľovanie tuku, ale tiež vyhladzuje celulitídu a zvyšuje elasticitu pokožky, budete hneď o krok bližšie k vysnívanej postave!

Revolutional slim biezeň podporujúca úbytok celulitídy

Spodná bielizeň radu Revolutional Slim od obľúbenej značky Hanna Style Vám zaručí úbytok tuku, redukciu celulitídy a ešte oveľa viac!

Inovatívne nohavičky v oblasti chudnutia stimulujú mikrocirkuláciu v koži, ktorá má pozitívny vplyv na oxidáciu buniek a zaisťuje lepšie spaľovanie tuku. Spodná bielizeň tak zlepšuje krvný obeh a zabraňuje zadržiavaniu vody v pokožke.

Kraťasy môžete nosiť pri akejkoľvek príležitosti. Vďaka laserovej technológii rezania nemajú lemy a pod oblečením sú tak neviditeľné. Bez obáv si môžete na seba vziať priliehavé tričko a cítiť sa v pohodlí a sebavedome celý deň.

Materiál Revolutional slim je obohatený o kofeín, retinol, mastné kyseliny, aloe vera a vitamín E. Tieto účinné látky aktívne komunikujú s pokožkou - posilňujú, spevňujú a zoštíhľujú siluetu.

Je efekt preukázaný?

Účinnosť tejto produktovej rady Revolutional slim bola potvrdená akreditovaným výskumom, vedeným francúzskou spoločnosťou Laboratoire Dermscan. Výskum potvrdil, že bielizeň zoštíhľuje a spevňuje pokožku.

Po 56 dňoch nosenia inovatívnej spodnej bielizne Revolutional Slim tak očakávajte:

- Úbytok v oblasti bokov priemerne o 2,5 cm

- Zvýšenie pevnosti pokožky (účinnosť v 85%)

- Redukciu pomarančovej kôry na pokožke (účinnosť v 75%)

- Zníženie prebytku vody v bunkách v priemere o 0,48 litra

Po ôsmich dňoch, minimálne osemhodinového nosenie sú viditeľné prvé známky zjemnenie pokožky!

 

Slim profile - biezeň podporujúca úbytok tuku

Chudnite v pokoji a dokonalom komforte!

Nohavičky Slim profile ponúkajú účinné riešenie pri formovaní postavy - posilnenie pokožky, redukcia celulitídy a úbytok telesného tuku.

Účinné látky v materiáli - aloe vera, kofeín, mastné kyseliny, retinol a ceramidy zvyšujú kvalitu pokožky a formujú siluetu . Kombinácia týchto dvoch funkcií je nepopierateľne inovatívnym riešením v oblasti chudnutia

Aká je efektívnosť uvedeních látok?

Kofeín nemá povzbudivé účinky iba pre organizmus, ale aj pre pokožku. Stimuluje krvný obeh a pomáha tak spaľovať prebytočný tuk. Vyhladzuje pokožku a znižuje mikrootoky v spojivovom tkanive.

Rastlinu aloe vera obdarila príroda hneď niekoľkými blahodarnými účinkami. Tie prospievajú ľudskému organizmu snáď vo všetkých smeroch. V materiáli nohavičiek Vám výťažok z tejto rastliny zaručí hebkú a hlavne hydratovanú pokožku.

Už ste počuli o retinole a ceramidoch? Ak nie mali by ste vedieť, že obe látky zvyšujú elasticitu pokožky a pomáhajú tak pri formovaní rizikových partií.

Avšak , aby pokožka správne vstrebávala všetky účinné látky, pomáhajú jej s tým mastné kyseliny. Tie zároveň zaisťujú jej zdravý vzhľad a pružnosť.

Materiál poskytuje vysoko flexibilné tvarovanie a dokonca vďaka účinným látkam hydratuje pokožku!

Očakávajte:

- Úbytok v oblasti bokov priemerne o 2,5 cm

- Zvýšenie pevnosti pokožky (účinnosť v 65%)

- Preukázateľné schudnutie (účinnosť v 76%)

- Redukciu pomarančovej kôry na pokožke (účinnosť v 63%)

- Zníženie prebytku vody v bunkách v priemere o 0,48 litra

- 72% žien by odporučilo produkty Slim profile

 

V čom sú produkty Revolutional slim a Slim profile rovnaké a v čom sa lišíja?

Oba produkty účinne podporujú spaľovanie tukových buniek a zároveň pomáhajú vyhladzovať pokožku.

Ich materiál sa líši iba v obsahu niektorých účinných látok, vlastnosti má však rovnaké:

Každý z produktov sa ale snaží vyhovieť mierne odlišným potrebám zákazníčok. Revolutional Slim sa zameriava na redukciu pomarančovej kôry a znižovanie prebytku vody v bunkách. Slim profile sa zas viac sústredí na redukciu podkožného tuku a formovanie postavy (ideálne aj pre ženy po pôrode). 

Ako prať tento druh biezně?

Dbajte na pokyny uvedené pri každom produkte, ale nepoužívajte aviváž! Tá by totiž poškodila unikátny materiál, ktorý by mohol stratiť svoju funkčnosť.

Napriek tomu nemusíte mať strach, že by sa bielizeň nejako zničilo pri bežnom praní. Stačí len dodržiavať uvedené prác postupy a účinné látky v tkanine zostávajú aj pri 100 praní.