JavaScript nie je pravdepodobne povolený.
Pre bezproblémový chod stránok je vyžadovaný. Pre viac informácií kliknite tu.

Slipy a tangá

Slipy a tangá
Kvalitné slipy stále patria medzi najobľúbenejšie kúsky pánskej spodnej bielizne. Sú pohodlné a zvýraznia všetky podstatné partie. Užijete ich na každodenné nosenie a vhodné sú taktiež aj na šport. V ponuke Astratex.sk nájdete klasické bavlnené, ale aj elastické slipy v bielej, šedej a čiernej farbe, rovnako ako originálne farebné kúsky s potlačou. Ponúkame tiež bavlnené pánske tangá pre sebaistých mužov, ktorí vedia oceniť ich pohodlie, ale aj nevšedný strih. Nie je na čase, aby ste aj svoju spodnú bielizeň vymenili za novú? Pozrite sa tiež na sexy pánske boxerky. 

Slipy a tangá

Kvalitné slipy stále patria medzi najobľúbenejšie kúsky pánskej spodnej bielizne. Sú pohodlné a zvýraznia všetky podstatné partie. Užijete ich na každodenné nosenie a vhodné sú taktiež aj na šport. V ponuke Astratex.sk nájdete klasické bavlnené, ale aj elastické slipy v bielej, šedej a čiernej farbe, rovnako ako originálne farebné kúsky s potlačou.

Ponúkame tiež bavlnené pánske tangá pre sebaistých mužov, ktorí vedia oceniť ich pohodlie, ale aj nevšedný strih. Nie je na čase, aby ste aj svoju spodnú bielizeň vymenili za novú? Pozrite sa tiež na sexy pánske boxerky

Potrebujete poradiť? Volajte na 0850 232 850

HOTLINE: 0850 232 850

Copyright 2005-2017 © ASTRATEX s.r.o. webdesign: PeckaDesign | Eshop Netdirect Shopcentrik | Servicing by Programia.cz

Black Friday -25 %.