JavaScript nie je pravdepodobne povolený.
Pre bezproblémový chod stránok je vyžadovaný. Pre viac informácií kliknite tu.

Šaty a sukne

Šaty a sukne
Nič nevyzdvihne ženskú krásu tak, ako krásne šaty. Vedľa podprseniek neexistuje ani viac ženské oblečenie. Patríte aj Vy medzi správne ženy, ktoré milujú šaty - či už dlhé, krátke, priliehavé, alebo vzdušné? Zaobstarajte si do svojho šatníka ešte jeden kúsok a zažite opäť nadšenie z nosenia nového, neonoseného a neopozeraného oblečenia. Šaty z Astratexu majú šmrnc a švih a Vy ho v nich budete mať tiež. Nečakajte teda na nič a objednajte si vysnívaný kúsok skôr, než ho ostatní rozoberú. Potešte sama seba a oblečte si nové šaty z našej ponuky.

Šaty a sukne

Nič nevyzdvihne ženskú krásu tak, ako krásne šaty. Vedľa podprseniek neexistuje ani viac ženské oblečenie. Patríte aj Vy medzi správne ženy, ktoré milujú šaty - či už dlhé, krátke, priliehavé, alebo vzdušné? Zaobstarajte si do svojho šatníka ešte jeden kúsok a zažite opäť nadšenie z nosenia nového, neonoseného a neopozeraného oblečenia. Šaty z Astratexu majú šmrnc a švih a Vy ho v nich budete mať tiež. Nečakajte teda na nič a objednajte si vysnívaný kúsok skôr, než ho ostatní rozoberú.

Potešte sama seba a oblečte si nové šaty z našej ponuky.

Potrebujete poradiť? Volajte na 0850 232 850

HOTLINE: 0850 232 850

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane on-line; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.
Copyright 2005-2018 © ASTRATEX s.r.o.

Všetky podprsenky. Výpredaj až -65 %

Doprava
ZADARMO!

úplne zadarmo!

Do konca akcie zostáva: