JavaScript nie je pravdepodobne povolený.
Pre bezproblémový chod stránok je vyžadovaný. Pre viac informácií kliknite tu.

Samodržiace

Samodržiace
  Nerysujú sa v páse ani na bokoch pod priliehavým oblečením - to je najväčšia výhoda samodržiacich pančúch. Nič totiž nedokáže pokaziť náladu tak, ako zistenie, že Vám silonky narobili na tele švy, ktoré tesné šaty samozrejme hneď odhalia. A na rozdiel od klasických pančúch sa nemusíte zaoberať ani podväzkami, alebo dokonca podväzkovými pásmi. Ako už je zrejmé z ich názvu - držia jednoducho samé. A naviac sú veľmi sexy a príťažlivé. Vyskúšajte aj vy ich kúzlo.

Samodržiace

 

Nerysujú sa v páse ani na bokoch pod priliehavým oblečením - to je najväčšia výhoda samodržiacich pančúch. Nič totiž nedokáže pokaziť náladu tak, ako zistenie, že Vám silonky narobili na tele švy, ktoré tesné šaty samozrejme hneď odhalia. A na rozdiel od klasických pančúch sa nemusíte zaoberať ani podväzkami, alebo dokonca podväzkovými pásmi. Ako už je zrejmé z ich názvu - držia jednoducho samé. A naviac sú veľmi sexy a príťažlivé.

Vyskúšajte aj vy ich kúzlo.

Potrebujete poradiť? Volajte na 0850 232 850

HOTLINE: 0850 232 850

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane on-line; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.
Copyright 2005-2018 © ASTRATEX s.r.o.

Všetky podprsenky. Výpredaj až -65 %
Podporte nás hlasováním.