02 205 703 40
sk
Menu

Rady, tipy, inšpirácie No.8


Dátum:5.1.2018

Iva Kubelková: rady, tipy, inspirace

Plavky 2017


Na najčastejšie otázky odpovie Vaša ambasádorka Iva Kubelková:

Tak ste sa dočkali! V ponuke e-shopu Astratex objavíte novú kolekciu plaviek na leto 2017. Už teraz máte na výber z desiatok nových strihov a stoviek farebných vzorov. Za kolekciu sa zaručujeme, spoločne sme ju vyberali už po finále Českej Miss 2016! Než sa ale pustíte do hľadania toho správneho modelu, odpoviem Vám na štyri najčastejšie otázky, ktoré Astratexu kladiete.

1. Čo sa bude tento rok nosiť?

Najčastejšia otázka, ktorú si pred každou sezónou určite kladiete aj Vy. S Astratexom sme pre Vás dali dohromady najnovšie trendy a tie si tiež môžete zakúpiť v e-shope.

Tajomstvo je preč! Pláže tento rok zaplavia neónové farby, podprsenky s páskami alebo výrazné kvetinové vzory!

Neónové farby Vás prekvapili? Určite ich vyskúšajte. Perfektne vyzerajú v kontraste s opálenou pokožkou a pristanú brunetkám aj blondínkam.

Podprsenka s páskami, čiže Strappy Bra slávi obrovský úspech na všetkých frontoch. Budú populárne aj v plážovom variante a už teraz ich môžete vidieť na celebritách.

Kvetinové vzory sú plážové topky už niekoľko rokov. Túto sezónu nečakajte žiadne malinké kvietky, teraz letia veľké kvetinové vzory.

Iva Kubelková: rady, tipy, inspirace Plavky

2. Je možné objednať rôznu veľkosť horného a spodného dielu?

Túto otázku som si roky kládla aj ja. O to príjemnejšie bolo zistenie, že si v Astratexe môžem vybrať rôznu veľkosť horného a spodného dielu – konečne mi plavky skutočne sedia. Takže odpoveď na Vašu otázku znie, áno je to možné! Môžete si pokojne vybrať plavkovú podprsenku 44 a nohavičky 38, záleží len na Vašej potrebe.

Iva Kubelková: rady, tipy, inspirace Plavky

3. Koľko plaviek by som si mala vziať so sebou na dovolenku?

Minimálne dvoje, najlepšie troje. Jedny plavky sú riskom, ktorý nemusí byť ziskom. Prechlórované bazény, kombinácia soľ + olej + slnko, to všetko môže plavky nenávratne poškodiť a Vy sa nebudete mať v čom kúpať. Navyše môžete plavky pohodlnej striedať, nemusíte dlho čakať na usušenie a každý deň budete vyzerať krásne a inak!

Iva Kubelková: rady, tipy, inspirace Plavky

4. Ako sa správne starať o plavky?

O kvalitné plavky Astratex sa nemusíte nijak zvlášť starať. Čím lepšie sa ale budete o plavky starať, tým dlhšie udržíte ich pekný vzhľad. Od Astratexu som preto zistila niekoľko tipov pre správnu starostlivosť. Plavky perte v mydlovej vode (s teplotou do 30 °C), sušte ich v závese a vyhýbajte sa prechlórovaným bazénom. Potom budú plavky krásne aj niekoľko rokov!

Iva Kubelková: rady, tipy, inspirace Plavky Podpis