02 205 703 40
sk
Menu

Rady, tipy, inšpirácie č.5


Dátum:5.1.2018

Iva Kubelková: rady, tipy, inspirace

Vaša ambasádorka si pre Vás pripravila špeciálny článok k Novému roku. Poradí Vám, čo sa bude nosiť!

Iva Kubelková: Čo všetko bude hitom roku 2017?


Krásny Nový rok! Opäť to tak rýchlo utieklo, nezdá sa Vám? Už je tu január a s ním horúce novinky, ktoré nám zlepšia náladu. Čo sa bude tento rok nosiť? Aké bude „must have“ roka? Na to všetko (a ešte viac) Vám odpovie môj ďalší špeciál.

Podprsenky majú byť vidieť!

Doba, kedy sme úzkostlivo schovávali ramienka, báli sa farebných podprseniek a volili len hladké košíčky je dávno preč. Tento rok sa všetko mení. Podprsenky majú vykukovať, presvitať a hlavne majú byť vidieť! Nebojte sa tohto trendu, je zvodný a napriek tomu elegantný. Pod bielu blúzku zvoľte ružovú podprsenku, do saka si vezmite čipkovaný top a nebojte sa nápadných strihov. Absolútnym hitom bude potom čierna čipkovaná podprsenka, vykukujúca z výstrihu.

Iva Kubelková: rady, tipy, inspirace Prezrieť

Roláky sú späť!

Rovnako ako body sa vrátili do módy aj roláky. A nielen v „klasickej“ podobe trička s dlhým rukávom. S roláčikom zaobstaráte tiež tielka, tričká, svetre a ďalšie! Verili by ste, že rolák dokáže byť sexi? Hoci skôr zahaľuje, než odhaľuje, vie krásne vyrysovať siluetu tela a zdôrazniť líniu pŕs. Stavte ale radšej na tlmené a tmavé farby.

Iva Kubelková: rady, tipy, inspirace Prezrieť

Viac športu

Očakávajte viac športového štýlu! Posledné sezóny môžeme vidieť, ako prerazili športové tenisky do sveta módy a nosia sa napríklad aj k elegantným kabátom. Tento rok sa zo športového oblečenia bude nosiť snáď všetko – od farebných fitness legín až po tielka s prestrihmi, z ktorých vykukuje športový top. Obzvlášť trendy sú potom mikiny!

Iva Kubelková: rady, tipy, inspirace Prezrieť

Must have roka

Tieto kúsky z nových kolekcií proste musíte mať!

Iva Kubelková: rady, tipy, inspirace Prezrieť Podpis