02 205 703 40
sk
Menu

Rady, tipy, inšpirácie č.3


Dátum:5.1.2018

Iva Kubelková - rady, tipy, inspirace
Iva Kubelková sa zastavila pozrieť, ako to u nás vyzerá počas predvianočného zhonu a napísala o tom článok, kuknite!

Ako sa chystá Astratex na Vianoce


Už ostáva len niekoľko dní do Vianoc. Máte už nakúpené darčeky? Ja ešte všetky nie, a tak som sa zašla pozrieť do Astratexu, aby som vybrala niečo pekné pod stromček.

Iva Kubelková - rady, tipy, inspirace

Nechajte si správne poradiť

Čo vybrať pre každého člena rodiny? To je otázka, ktorú si kladiem každý rok a Vy určite tiež. Vymýšľať každý rok niečo originálne a jedinečné je nadľudský výkon. Tak som si zašla po radu za obchodným oddelením Astratexu. „Nakoľko máme k dispozícii tipy od našich zákazníkov, sledujeme štatistiky a trendy, takže vieme, aké darčeky budú tento rok najžiadanejšie. Pre našich zákazníkov sme preto urobili špeciálnu kategóriu: Tipy na vianočné darčeky, v ktorej nájdu vianočnú inšpiráciu pre celú rodinu,“ dozvedela som sa od nich. Kuknite, aj ja som tam našla svojich favoritov, Vy ich určite nájdete tiež!

Iva Kubelková - rady, tipy, inspirace

Sklad plný, všetci balia

Krásne darčeky mám vybrané, teraz si pre ne ešte pôjdem do skladu... „Wow!“ Keď som tam prišla, ako by som dorazila do iného sveta. Obrovská hala snáď so stovkou regálov a tisíckami krabičiek so spodnou bielizňou. Astratex na Vianoce posilnil svoju skladovú zásobu, aby sa na každého dostalo, a rozhodne je to aj vidieť. Všade pobehujú skladníčky a skladníci s objednávkami a balia tovar. Košieľky, župany, spodná bielizeň – všetko lieta do krabičiek rýchlosťou blesku a putuje k zákazníkom.

Aby som nikomu neprekážala, zašla som za manažérom expedície a nechala sa naviesť k správnym regálom. Na moju otázku, či všetko stíhajú, mi odpovedal takto: „Stále sa pýšime najkratšou dobou expedície na európskom trhu. Balíčky odosielame ešte v deň objednávky alebo maximálne na ten druhý. Každý deň tak vyexpedujeme tisíce objednávok! A navyše, všetko máme skladom, priamo tu“. Tiež ma prekvapil fakt, že sklad je spoločný pre všetky krajiny. „Áno, okrem objednávok z českého e-shopu tiež odosielame balíčky na Slovensko, do Poľska, Rumunska a Ukrajiny. Preto tiež máme moderné expedičné systémy, aby nám išlo všetko pekne od ruky,“ dodal. Takže sa nemusíte báť objednať darčeky ani 21. decembra! Astratex Vám ich stihne doručiť pod stromček.

Iva Kubelková - rady, tipy, inspirace

Skladové fakty

1. Rozloha skladu je cez 3.5000 m2.

2. Všetky produkty z e-shopu sú tu skladom – stovky tisíc položiek!

3. Sklad garantuje doručenie objednávky do 2. pracovného dňa.

4. Pri objednávke nad 40 eur doručenie zadarmo.

5. Možnosť výmeny či vrátenia objednávky až do 15. 1. 2017.

Ponuka tovaru
Iva Kubelková - rady, tipy, inspirace