JavaScript nie je pravdepodobne povolený.
Pre bezproblémový chod stránok je vyžadovaný. Pre viac informácií kliknite tu.

Pre plnšie tvary

Pre plnšie tvary
Ste majiteľkou väčšieho poprsia či zadočku a so závisťou pozeráte na erotickú bielizeň pre štíhle ženy? Koniec zúfania! Astratex Vám teraz predstavuje špeciálnu kolekciu erotickej bielizne pre plnšie tvary. Krásne sexi kúsky boli navrhnuté s ohľadom na krivky poriadnych ženských. Nebude Vás škrtiť, drieť, zarezávať sa ... skrátka padne ako uliata. Dajte zbohom nude v posteli. Neodopierajte si erotické hry len kvôli silnejšej postave!  

Pre plnšie tvary

Ste majiteľkou väčšieho poprsia či zadočku a so závisťou pozeráte na erotickú bielizeň pre štíhle ženy? Koniec zúfania! Astratex Vám teraz predstavuje špeciálnu kolekciu erotickej bielizne pre plnšie tvary. Krásne sexi kúsky boli navrhnuté s ohľadom na krivky poriadnych ženských. Nebude Vás škrtiť, drieť, zarezávať sa ... skrátka padne ako uliata. Dajte zbohom nude v posteliNeodopierajte si erotické hry len kvôli silnejšej postave!

 

Potrebujete poradiť? Volajte na 0850 232 850

HOTLINE: 0850 232 850

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane on-line; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.
Copyright 2005-2018 © ASTRATEX s.r.o.

Všetky podprsenky. Výpredaj až -65 %

Doprava
ZADARMO!

nad 29 €!

Do konca akcie zostáva: