02 205 703 40
Menu

Podprsenky Maia


Dátum:21.10.2021

Podprsenky Maia

Prispôsobia sa vašim krivkám. Ktorú si vyberiete?

Košíčky so špeciálnou technológiou

Pre všetky podprsenky Maia sú charakteristické ľahko vystužené košíčky z unikátnej termoaktívnej peny. Pôsobením telesného tepla sa košíčky vytvarujú podľa kriviek tela a poskytnú poprsiu komfortnú oporu na celý deň. Hladké košíčky dopĺňajú ramienka a lemovanie v saténovom vzhľade.

Zoznámte sa so všetkými modelmi

Podprsenku Maia, ktorá dlhodobo patrí medzi naše bestsellery, ponúkame hneď v niekoľkých dizajnoch. Či už fandíte hladkému prevedeniu, alebo ozdobným prvkom, určite si vyberiete.

Maia4D Soft Control Pearl

Stredovú časť penových košíčkov modelu Maia4D Soft Control Pearl dopĺňa nežná čipkovaná aplikácia a drobná perlička. Tieto detaily podprsenke dodávajú luxusný vzhľad.

Maia4D Soft Control Lace

V mieste spojenia košíčkov s ramienkami je podprsenka Maia 4D Soft Control Lace zdobená decentnou čipkou. Tento dizajn pôsobí veľmi elegantne.

Maia 4D Soft Control Deluxe

Podprsenku Maia 4D Soft Control Deluxe zdobia ramienka so saténovým vzhľadom, ktoré dopĺňa saténová stužka lemujúca okraje košíčkov a líniu kostíc. Ideálny model pre každodenné nosenie.

Kojicí podprsenka Maia4D Soft Control

Horná časť košíčkov kojiacej podprsenky Maia4D Soft Control môžete odopnúť pre ľahké kojenie. Model v stredu zdobí decentná čipka tón v tóne.

Podprsenky, ktoré ženy milujú

Podprsenky Maia majú tisíce spokojných majiteliek. Naše zákazníčky u nich oceňujú predovšetkým pohodlie a materiál, ktorý sa prispôsobí ich krivkám. Aj preto často nezostávajú len pri jednej podprsenke, ale s radosťou si ich do bielizníka zaobstarávajú hneď niekoľko.Tento produkt odporúča

Iva Kubelková

Podprsenky Maia si obľúbila aj naša ambasádorka Iva Kubelková, pretože dodajú oporu aj väčšiemu poprsiu bez toho, aby zväčšili jeho objem. A vďaka svojmu strihu a výbere farieb sú pohodlným základom pod akýkoľvek outfit.

Minúta v bielizni

Hľadáte tú najlepšiu podprsenku pod svetlé tričká a topy? Prezradíme vám, že biela to nie je. Radšej si vyberte niektorú z podprseniek Maia v telovej farbe. Tá splynie s pokožkou a nebude pod oblečením presvitať.

Páči sa vám tento produkt? Odporučte ho svojim priateľom!

Facebook
Skopírovať odkaz