02 205 703 40
sk
Menu

Podprsenka mesiaca - Angelia New


Dátum:28.6.2021

Podprsenka Angelia New

Zahaľte svoje poprsie do nežnej čipky

Vneste do bielizníka trochu romantiky

Naši špecialisti podprsenku Angelia New navrhli pre všetky milovníčky čipky. Zároveň však mysleli na to, aby si zdobenú podprsenku mohli dopriať aj ženy s väčším poprsím. Preto je Angelia New dostupná v mnohých veľkostiach, aby si na svoje prišli ženy všetkých tvarov.

Trojica atraktívnych farieb

Biela, ktorá najlepšie vynikne na opálenej pokožke, tajomná čierna a neprehliadnuteľná červená. Akému odtieňu dáte prednosť?

Angelia New, biela

Nevinná biela farba a jemná čipka si spolu skvele rozumejú


Angelia New, čierna

Čierna dodáva bohato zdobenej podprsenke zvodný vzhľad.

Angelia New, červená

Prečo sa držať pri zemi, keď je červená farba tak nádherná?

98 % spokojných zákazníčok

Angelia New patria medzi naše najpredávanejšie čipkované modely. Ženy, ktoré si ju už kúpili, si pochvaľujú, že je podprsenka pohodlná, dobre sedí a na mieste udrží aj veľké prsia. A veľmi nás teší, že sa niektoré zákazníčky zhodujú, že podprsenka v skutočnosti vyzerá lepšie ako na webe.Vytvorte si neodolateľný komplet

K podprsenke Angelia New ponúkame rovno tri typy nohavičiek – vykrojené brazilky, nohavičky v klasickom strihu a pohodlný model s vyšším pásom. Podprsenku môžete doplniť aj čipkovaným podväzkovým pásom, ktorý udrží pančuchy vždy na mieste. A navyše je veľmi sexi.
Ktorej kombinácii dáte prednosť vy?

Minúta v bielizni

Milujete čipkovanú bielizeň? Tak ju decentne ukážte svetu! Elegantná čipka vo výstrihu sa môže stať dominantou vášho outfitu. Mrknite, ako na to.

Páči sa vám tento produkt? Odporučte ho svojim priateľom!

Facebook
Skopírovať odkaz