02 205 703 40 (8.00 - 18.00) 02 205 703 40 (8.00 - 18.00)

02 205 703 40 (8.00 - 18.00) Potrebujete poradiť?02 205 703 40 (8.00 - 18.00) 8.00 - 18.00

Poradňa
0
Do dopravy zadarmo ostáva 9999,- EUR
Menu

Plavky 2020

swimwear 2020

Vyberte si z dvojdielnych a jednodielnych plaviek všetkých strihov, veľkostí a trendy farebných kombinácií. V ponuke nájdete dámske plavky, pánske plavky aj detské plavky a vyberať môžete z veľkého množstva kolekcií. A naviac si môžete vybrať veľkosť horného a spodného dielu zvlášť.

NAJPREDÁVANEJŠIE

Plavky plné temperamentu!

V najnovších kolekciách si návrhári renomovaných značiek zakladali na splnení všetkých ženských aj mužských želaní - plavky sú dokonale funkčné, sú pohodlné a zvodné. Z mnohých farieb, motívov aj strihov si iste vyberiete.  

Zamilovala ste si praktické športovéjednodielne plavky alebo sa chcete tento rok poriadne opáliť a hľadáte kúzelné dvojdielne plavky, v ktorých vynikne Vaša krásna postava? Na Astratex.sk teraz máte šancu vybrať si tie najlepšie kúsky, na ktorých si dali návrhári naozaj záležať.

Pre každou postavu

Vážime si ženskej krásy, preto každý rok vyberáme tie najkrajšie modely pre všetky plnoštíhle ženy. Správnym výberom plaviek môžete zmenšiť veľké poprsie alebo ich naopak vďaka Push-Up efektu horného dielu zväčšiť, zvýrazniť boky alebo schovať  bruško. Aby Vám plavky dokonale padli, môžete si u nás zakúpiť dvojdielne s rôznou veľkosťou horného a spodného dielu.

Pre celou rodinu

Na Astratex.sk si vyberiete pre celú rodinu – okrem dámskych ponúkame aj moderné pánske plavky. Pe najmenších sme si pripravili rozkošné detské plavky v krásnych farbách. Vyberať môžete dievčenské aj chlapčenské plavecké trenky. 

Na Astratex.sk myslíme nielen na ženy. U nás vyberáte tiež pre partnera aj pre deti. V pánskom sortimente už tradične ponúkame nielen v klasickom strihu, ale tiež stále obľúbené kúpacie šortky. Muži milujú pohodlie a voľnosť, pánske produkty im umožnia vychutnať si všetky letné radovánky. 

Ak vyberáte prvýkrát od jednotlivej značky, alebo si nie ste istí, overte si svoju veľkosť v našej tabuľke veľkostí. Pripravili sme pre Vás tiež poradcu: Ako sa starať o plavky.

 

Newsletter

Chcete sa dozvedieť o novinkách?Prihláste sa do newsletteru a získajte najhorúcejšie novinky

Editácia, odhlásenie