JavaScript nie je pravdepodobne povolený.
Pre bezproblémový chod stránok je vyžadovaný. Pre viac informácií kliknite tu.

Pánske plavky

Pánske plavky
Kvalitné a veľmi svedčiace pánske plavky 2017 skladom v rôznych veľkostiach. Vyberať môžete klasické pánske plavky, ktoré jemne obopnú, taktiež plavky – boxerky i pohodlné plážové kúpacie šortky/kraťasy s nohavičkou či bez nej. Pokiaľ milujete pohyb a voľnosť, tak budete milovať športové pánske plavky. Klasické obľúbené materiály a moderné a praktické vzory robia z plaviek 2017 pre mužov vysoko módnu záležitosť.

Pánske plavky

Kvalitné a veľmi svedčiace pánske plavky 2017 skladom v rôznych veľkostiach. Vyberať môžete klasické pánske plavky, ktoré jemne obopnú, taktiež plavky – boxerky i pohodlné plážové kúpacie šortky/kraťasy s nohavičkou či bez nej.

Pokiaľ milujete pohyb a voľnosť, tak budete milovať športové pánske plavky. Klasické obľúbené materiály a moderné a praktické vzory robia z plaviek 2017 pre mužov vysoko módnu záležitosť.

Potrebujete poradiť? Volajte na 0850 232 850

HOTLINE: 0850 232 850

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane on-line; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.
Copyright 2005-2018 © ASTRATEX s.r.o.

Všetky podprsenky. Výpredaj až -65 %

Doprava
ZADARMO!

úplne zadarmo!

Do konca akcie zostáva: