JavaScript nie je pravdepodobne povolený.
Pre bezproblémový chod stránok je vyžadovaný. Pre viac informácií kliknite tu.

Pančuchový tovar a legíny

Pančuchový tovar a legíny
Nehanbite sa ukázať nohy. Veď práve ony sú ďalšie časti tela, na ktorú sa muži s obľubou pozerajú. V lete ich môžete nechať holé, na jeseň a na jar ich oblečte do krásnych siloniek so zaujímavými vzormi a v zime do teplých pančucháčov či moderných legín. K tomu si navyše môžete zaobstarať aj krásne šaty alebo tuniky. Na Astratex.sk si vyberiete z množstva krásnych farieb a vzorov, tak smelo do vyberania - nech máte svoje nôžky do čoho zahaliť. Zaujmite nohami - vyberte si krásne pančuchy a legíny a ostatný pančuchový tovar z našej ponuky.

Pančuchový tovar a legíny

Nehanbite sa ukázať nohy. Veď práve ony sú ďalšie časti tela, na ktorú sa muži s obľubou pozerajú. V lete ich môžete nechať holé, na jeseň a na jar ich oblečte do krásnych siloniek so zaujímavými vzormi a v zime do teplých pančucháčov či moderných legín. K tomu si navyše môžete zaobstarať aj krásne šaty alebo tuniky. Na Astratex.sk si vyberiete z množstva krásnych farieb a vzorov, tak smelo do vyberania - nech máte svoje nôžky do čoho zahaliť.

Zaujmite nohami - vyberte si krásne pančuchy a legíny a ostatný pančuchový tovar z našej ponuky.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Potrebujete poradiť? Volajte na 0850 232 850

HOTLINE: 0850 232 850

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane on-line; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.
Copyright 2005-2017 © ASTRATEX s.r.o.

Vianočny vypredaj. Zľavy až 50 % naprieč ponukou.

do Vianoc

Doprava
ZADARMO!

nad 29 €!

Do konca akcie zostáva: