02 205 703 40 (8.00 - 18.00) 02 205 703 40 (8.00 - 18.00)

02 205 703 40 (8.00 - 18.00) Potrebujete poradiť?02 205 703 40 (8.00 - 18.00) 8.00 - 18.00

Poradňa
0
Do dopravy zadarmo ostáva 9999,- EUR
Menu

Obchodné podmienky


Dátum:5.1.2018

Dodacie podmienky

Všetok zobrazený tovar máme skladom, posielame do 5 pracovných dní. Z dôvodu veľkého záujmu o tovar môže dôjsť k omeškaniu dodania. V takom prípade prijmite naše ospravedlnenie. O oneskorení dodávky alebo vypredaní tovaru budete informovaní. Ďakujeme za pochopenie.

Pri objednávkach s vyššou hodnotou môže dodávateľ, resp. predávajúci e-mailom či telefonicky overiť pravosť (či správnosť obsahu) objednávky pred jej odoslaním.

Spôsob dopravy a platobné metódy

Tovar posielame prostredníctvom dopravnej služby UPS na dobierku. Peniaze za tovar platíte až pri jeho prevzatí. K tovaru je účtovaný expedičný poplatok (poštovné a balné)  5 € (151 Skk).

Pri zásielkach, kde hodnota tovaru presiahne 69 € (2 079 Skk) je doručenie zadarmo. Nie je účtované žiadne poštovné ani balné.

Pri využití osobného odberu v Bratislave je účtovaný manipulačný poplatok 1 euro.

Zásielky, ktoré sú vrátené ako nevyzdvihnuté, posielame znovu iba na Vaše vyžiadanie.

Ceny a platnosť ponuky

Všetky ceny už zahŕňajú DPH 19 % (koncové ceny) a platia do odvolania, alebo  do vypredania zásob (vrátane cien akčných). 

Pokiaľ máte tovar objednaný, zaplatíte cenu, za ktorú ste si ho objednali.

Záruka vrátenia peňazí

U nás nič neriskujete. Pokiaľ vyberiete nevhodný výrobok, máte možnosť jeho vrátenia do 14 dní od doručenia bez udania dôvodu. Tovar posielajte poštou na adresu :

Astratex s.r.o., P.O.BOX 160, 820 14  Bratislava 214

Tovar musí byť neporušený, originálne zabalený a nepoužitý. Príslušnú čiastku pošleme na Váš účet.

Výmena tovaru

V prípade, že ste obdržal/-a v dôsledku nesprávneho výberu výrobok, ktorý Vám nevyhovuje svojou veľkosťou alebo strihom, pošleme inú Vami vybranú veľkosť alebo iný výrobok, ktorý si z našej ponuky vyberiete. Účtované Vám bude iba poštovné a balné. V prípade, že žiadate výmenu tovaru alebo vrátenie peňazí, pošlete nám výrobok späť bez známok používania, nepoškodený, v pôvodnom obale spolu s dodacím listom a vyplneným lístkom na vrátenie tovaru (druhá strana dodacieho listu) na adresu Astratex s.r.o., P.O.BOX 160, 820 14  Bratislava 214. Pri posielaní výrobkov späť zvoľte, prosím, vhodný obal, aby pri preprave nebol výrobok poškodený alebo pokrčený. Tovar poškodený pri preprave v dôsledku nevhodného obalu nemožno vymeniť alebo za takýto tovar žiadať vrátenie peňazí. Záruka vrátenia peňazí a výmeny tovaru platí len pre nepoškodený a nepoužitý tovar! Objednaný tovar si skúšajte na spodnú bielizeň.

Záruka a reklamácia

Záruka začína bežať dňom prevzatia výrobku spotrebiteľom. Na tovar je poskytovaná záruka 24 mesiacov rovnako ako v kamennom obchode. Predajca zodpovedá za všetky chyby výrobku, ktoré má tovar pri prevzatí kupujúcim, alebo ktoré sa objavia v priebehu záručnej doby. Nevzťahuje sa však na chyby spôsobené nešetrným, či nevhodným zaobchádzaním alebo mechanickým poškodením. Pri praní a čistení bielizne rešpektujte pracie symboly uvedené výrobcom na etikete.

Reklamáciu je možné uplatniť poštou i osobne. Náklady na dopravu k nám hradí zákazník, späť k zákazníkovi ju hradíme my. Výrobok prijímame výlučne v originálnom obale od výrobcu. Vždy je potrebné pripojiť popis chyby, kópiu nákupného dokladu (dodacieho listu) a kontakt na Vás. Každú reklamáciu vybavujeme bez zbytočného odkladu a o jej priebehu zákazníka informujeme.

Drobná zmena dezénu je vyhradená.

Zľavy

V našom obchode poskytujeme rôzne druhy zliav. Ak v jednej objednávke uplatňujete viac druhov zliav, zľavy sa spočítajú.

Ochrana osobných údajov

Všetky osobné údaje, ktoré sú nám zverené, nebudú bez Vášho súhlasu poskytnuté tretím osobám ani iným subjektom. Kedykoľvek môžete požiadať o ich zmenu či vymazanie e-mailom. Svoje údaje môžete tiež meniť po prihlásení sa v sekcii Zmena údajov.

Zrušenie objednávky

Objednávku môžete stornovať emailom či telefonicky. Stačí uviesť číslo objednávky a kontaktný údaj na Vás.


Newsletter

Chcete sa dozvedieť o novinkách?Prihláste sa do newsletterua získajte 5 EUR

Editácia, odhlásenie