JavaScript nie je pravdepodobne povolený.
Pre bezproblémový chod stránok je vyžadovaný. Pre viac informácií kliknite tu.

Nohavičky

Nohavičky
  Ste milovníčkou pohybu a bez športu si nedokážete predstaviť ani jediný deň? Alebo si len tu a tam rada zaskočíte do fitness centra, aby ste si vylepšila postavu? V každom prípade sa určite chcete vyhnúť nepohodlným a škrtiacim nohavičkám. Pripravili sme pre vás výber tých najlepších športových nohavičiek, ktoré sú zárukou pohodlia. Pohoda a dobrá nálada sú predpokladom lepších športových výkonov. Prečo sa o ne ochudobňovať zle zvolenou alebo nevhodnou spodnou bielizňou? Športuje od rána do večera v pohodlných a funkčných športových nohavičkách z Astartex.sk.

Nohavičky

 

Ste milovníčkou pohybu a bez športu si nedokážete predstaviť ani jediný deň? Alebo si len tu a tam rada zaskočíte do fitness centra, aby ste si vylepšila postavu? V každom prípade sa určite chcete vyhnúť nepohodlným a škrtiacim nohavičkám. Pripravili sme pre vás výber tých najlepších športových nohavičiek, ktoré sú zárukou pohodlia. Pohoda a dobrá nálada sú predpokladom lepších športových výkonov. Prečo sa o ne ochudobňovať zle zvolenou alebo nevhodnou spodnou bielizňou?

Športuje od rána do večera v pohodlných a funkčných športových nohavičkách z Astartex.sk.

Potrebujete poradiť? Volajte na 0850 232 850

HOTLINE: 0850 232 850

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane on-line; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.
Copyright 2005-2018 © ASTRATEX s.r.o.

Všetky podprsenky. Výpredaj až -65 %