JavaScript nie je pravdepodobne povolený.
Pre bezproblémový chod stránok je vyžadovaný. Pre viac informácií kliknite tu.

Nohavičky

Nohavičky
Plný zadoček začína pomaly vytláčať ideál chudých modeliek. Do módy sa konečne dostávajú poriadne ženské krivky a k nim väčší zadoček a boky rozhodne patria. Patríte tiež k hrdým majiteľkám dokonalej ženskej siluety? Potom zrejme budete potrebovať XXL nohavičky pre plnšie tvary. Tieto špeciálne strihané kúsky Vás už nikde nebudú škrtiť ani sa zarezávať. A predovšetkým skvele vyzerajú. Skoncujte už s nevábne vyzerajúcimi modelmi z minulého tisícročia. Naše nohavičky pre plné tvary sú modernými dizajnérskymi kúskami, ktoré si na prvý pohľad zamilujete.

Nohavičky

Plný zadoček začína pomaly vytláčať ideál chudých modeliek. Do módy sa konečne dostávajú poriadne ženské krivky a k nim väčší zadoček a boky rozhodne patria. Patríte tiež k hrdým majiteľkám dokonalej ženskej siluety? Potom zrejme budete potrebovať XXL nohavičky pre plnšie tvary. Tieto špeciálne strihané kúsky Vás už nikde nebudú škrtiť ani sa zarezávať. A predovšetkým skvele vyzerajú.

Skoncujte už s nevábne vyzerajúcimi modelmi z minulého tisícročia. Naše nohavičky pre plné tvary sú modernými dizajnérskymi kúskami, ktoré si na prvý pohľad zamilujete.

Potrebujete poradiť? Volajte na 0850 232 850

HOTLINE: 0850 232 850

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane on-line; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.
Copyright 2005-2018 © ASTRATEX s.r.o.

Všetky podprsenky. Výpredaj až -65 %
Podporte nás hlasováním.