JavaScript nie je pravdepodobne povolený.
Pre bezproblémový chod stránok je vyžadovaný. Pre viac informácií kliknite tu.

Legíny

Legíny
  Legíny už dávno nie sú len pohodlným domácim oblečením. Právom sa stávajú hrdou súčasťou šatníka každej modernej ženy. Nechýbajú náhodou v tom Vašom? Vyberte si pre seba tie pravé na Astratex.sk. Legíny sa stali módnym hitom a ich obľuba stále rastie. A nie je sa čomu diviť. Legíny nielenže skvele vyzerajú, ale sú tiež príjemné na dotyk. Prinášame Vám mnoho rôznych vzorov, medzi ktorými si vyberie jednoducho každá. A čo Vy - už ste si tiež vybrala pre seba tie najkrajšie kúsky? Hladké, lesklé, čipkové, s modernými vzormi ... a čakajú len na Vás! Tak vyberajte.

Legíny

 

Legíny už dávno nie sú len pohodlným domácim oblečením. Právom sa stávajú hrdou súčasťou šatníka každej modernej ženy. Nechýbajú náhodou v tom Vašom? Vyberte si pre seba tie pravé na Astratex.sk. Legíny sa stali módnym hitom a ich obľuba stále rastie. A nie je sa čomu diviť. Legíny nielenže skvele vyzerajú, ale sú tiež príjemné na dotyk. Prinášame Vám mnoho rôznych vzorov, medzi ktorými si vyberie jednoducho každá. A čo Vy - už ste si tiež vybrala pre seba tie najkrajšie kúsky?

Hladké, lesklé, čipkové, s modernými vzormi ... a čakajú len na Vás! Tak vyberajte.

Potrebujete poradiť? Volajte na 0850 232 850

HOTLINE: 0850 232 850

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane on-line; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.
Copyright 2005-2017 © ASTRATEX s.r.o.

Top produkty -33 %.