JavaScript nie je pravdepodobne povolený.
Pre bezproblémový chod stránok je vyžadovaný. Pre viac informácií kliknite tu.

Korzety a podväzkové pásy

Korzety a podväzkové pásy
Zvodné a sexy dámske korzety a podväzkové pásy dodajú večernej romantike poriadny náboj. Kúpiť si môžete korzety z vinilu, čipkované korzety. Ponúkame tiež sťahovacie (zoštíhľujúce) korzety pod oblečenie. Môžete vyberať z najrôznejších farieb: provokatívna čierna, romantická biela alebo napríklad vášnivá bordó. Podväzkové pásy sú možným doplnkom. Ešte častejšie sa používajú k doladeniu sady - podprsenky a nohavičiek. Urobte si radosť a doprajte si niečo výnimočné. Budete neodolateľná!

Korzety a podväzkové pásy

Zvodné a sexy dámske korzety a podväzkové pásy dodajú večernej romantike poriadny náboj. Kúpiť si môžete korzety z vinilu, čipkované korzety. Ponúkame tiež sťahovacie (zoštíhľujúce) korzety pod oblečenie. Môžete vyberať z najrôznejších farieb: provokatívna čierna, romantická biela alebo napríklad vášnivá bordó.

Podväzkové pásy sú možným doplnkom. Ešte častejšie sa používajú k doladeniu sady - podprsenky a nohavičiek. Urobte si radosť a doprajte si niečo výnimočné. Budete neodolateľná!

1 2 3

Potrebujete poradiť? Volajte na 0850 232 850

HOTLINE: 0850 232 850

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane on-line; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.
Copyright 2005-2017 © ASTRATEX s.r.o.

Vianočny vypredaj. Zľavy až 50 % naprieč ponukou.

do Vianoc

Doprava
ZADARMO!

nad 29 €!

Do konca akcie zostáva: