02 205 703 40
Menu

Jesenné trendy


Dátum:2.10.2020

Užite si jeseň plnú farieb a odvážnych kombinácií.

Krajka
Angelia new

Podprsenka

Daily Hazelnut

KÚPIŤ

Bielizeň v prírodných tónoch

Telová bielizeň by žiadnej žene nemala chýbať. Pôsobí vždy decentne a perfektne sa hodí pod svetlé kúsky oblečenia, pretože pod nimi nepresvíta. Zdajú sa vám podprsenky a nohavičky v farbe kože trochu nudné? Skúste siahnuť napríklad po orieškovom, zlatavo marhuľovom alebo pieskovom odtieni.

Krajka
Angelia new

Podprsenka

Daily Rose

KÚPIŤ

Vo farbách jesene

Doplňte svoj bielizník o kúsky v nežných tónoch. Set podprsenky a nohavičiek vo fialovej, staroružovej alebo púdrovej potešia každú romantickú dušu aj lovkyňu módnych trendov. A navyše pôsobí veľmi žensky. Zistite, ktoré trendy jesenných odtieňov padne do oka práve vám.

Krajka
Angelia new

Podprsenka

Lianne

KÚPIŤ

Keď sa ochladí

Keď sa jeseň láme v zimu, prichádzajú na rad chladnejšie tóny – tento rok zabodujete s modrou, olivovou alebo sivou. Zvoliť si môžete napríklad podprsenku bardot, ktorá vďaka svojmu strihu vyčaruje neodolateľný dekolt. Bardotka sa skvele hodí pod kokteilky, top bez rukávov aj formálne sako, z ktorého môže decentne vyčnievať.

Krajka
Krajka

Podprsenka

Leila

KÚPIŤ

Dráždivá vínová elegancia

Farba, ktorá pôsobí zvodne, ale nie príliš vyzývavo? Jednoznačne vínová, ktorá navyše výborne funguje s čipkou! Ak chcete byť za dámu a hľadáte niečo zaujímavejšie než klasickú čiernu bielizeň, vyskúšajte práve temný odtieň červenej. Nech už si ju oblečiete do práce, alebo na rande, stále sa budte cítiť výnimočne.

Krajka
Angelia new

Podprsenka

Lima

KÚPIŤ

Nebojte sa kombinovať

Romantická čipka, lesklý satén a pestré boho kimono si môžu dobre rozumieť. Tak tentokrát môžete zabudnúť na pravidlá a skombinovať rôzne vzorce, podtlače aj materiály s odlišnými vlastnosťami a textúrami. Keď zapojíte fantáziu a naladíte sa na bohémsku vlnu, výsledok vás príjemne prekvapí.

Krajka
Angelia new

Podprsenka

Zero Feel

KÚPIŤ

Pohodlie na prvom mieste

Prírodne materiály, tlmené farby a komfortný odtieň. Stále viac výrobcov spodnej bielizne do svojej ponuky zaraďuje kúsky, ktoré sú pohodlné, nikde netlačia a pod oblečením o nich takmer ani neviete. Zaraďte minimalistickú hladkú alebo bezšvovú bielizeň v neutrálnych tónoch do svojho šatníku aj vy.

Prezrite si kompletnú jesennú kolekciu

Tlmené tóny, čipky aj pohodlnú hladkú bielizeň. Vybrali sme pre vás tie najlepšie kúsky v súlade s trendmi tohtoročnej jesene.