02 205 703 40
Menu

V hlavnej úlohe podprsenka Celebration


Dátum:14.2.2022

V hlavnej úlohe podprsenka Celebration

Oslava ženskosti v čipkovanom prevedení

Rafinovaná hra s kontrastmi

Nevystužené košíčky podprsenky Celebration tvorí prekrásna čipka podšitá jemným tylom. Čipkovaný reliéf tak skvele vynikne na pokožke. Vďaka klasickým a podporným bočným kosticiam aj vyššiemu stredu podprsenka udrží na mieste aj veľké prsia.

Neodolateľná farebná paleta

Nevystuženú podprsenku Celebration ponúkame v troch farebných prevedeniach. Keď si model zamilujete, môžete si ho zaobstarať vo viacerých farbách.

Telová

Skvelá voľba pod svetlú blúzku alebo biele šaty.


Čierna

Oceníte ju napríklad v kombinácii s tmavými koktailkami.

Červená

Odtieň, ktorý v kontraste s pokožkou vyzerá skvostne.

Na každý deň aj mimoriadne momenty

Aj keď podprsenka Celebration svojím názvom naznačuje, že sa hodí na slávnostné príležitosti, môžete sa na ňu spoľahnúť aj pri bežnom nosení. Či už si ju oblečiete pod zvodné šaty, košeľu do práce alebo obyčajné tričko, budete sa cítiť výnimočne. Pretože každý deň môže byť malou oslavou.Vyskúšajte aj polovystužený model

Preferujete polovystužene podprsenky? Potom pre vás máme dobrú správu. Celebration totiž ponúkame aj v tomto prevedení. Dominantným prvkom podprsenky s príjemne mäkkými a dostatočne hlubokými košíčkami zostáva jemná čipka, ktorá po stranách prechádza v hladké zapínanie.

Máte radšej hladké košíčky? Žiadny problém

Pri navrhovaní Celebration sme mysleli aj na ženy, ktoré majú rady hladké materiály. Práve pre ne sme vytvorili polovystužený model s hladkými košíčkami z mikrovlákna, ktoré decentne lemuje čipka. Podprsenka sa vďaka svojej konštrukcii hodí ako pre veľké, tak aj pre menšie prsia.Zvodný komplet vo vašej réžii

Podprsenky Celebration môžete kombinovať rovno s tromi typmi nohavičiek. Milovníčky čipky môžu zvoliť nohavičky v klasickom strihu alebo zvodné tangá. Tretí model z hladkého mikrovlákna s romantickou čipkou v prednej časti je ideálny pod priliehavé oblečenie.

Páči sa vám tento produkt? Odporučte ho aj svojim priateľom!

Facebook
Skopírovať odkaz